2737
2734
عنوان

آخه چه دردشه خونه مادرشوهر

408 بازدید | 12 پست

دیشب ی سر فقط ده دیقه رفتم خونشون منو بچه هام بعد بچه هام یکم تو سروکله هم دیگه زدن مادرشوهرم یدفعه گفت کاش دور درو به روتون باز نمیکردم اینقدر ناراحت شدم رفتم خونه

ناراحت نشو بعضیا وقتا بچه ها واقع تو مخی میشن 

😣

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهرا کم دارن

مادرشوهرم منم زنگ زده میگه زنگ زدم به بچت کفتم تو دلشی حسابی مامانتو کتک بزن

منم گفتم وای که تکون خوردنش چقدر آرامش میده به ادم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738
از این طرف میگه به همه عروسم سر نمیزنه از اون طرف ده دیقه برم همش کنایه میزنه

عزیزم دلگیرنشوحتناسنش زیاد حوصله سرو صدابچه نداره خیلی ها اینجوررین خودتو ناراحت نکن عزیزدل برو بهش سربزن وقتی دیدی بچه هات میخوان سرو صداکنن بروخونه ت تابچه هم راحتتر بازی کنه و خودتم ناراحت نشی فداتشم 😘

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼