2737
2734
عنوان

امروز شوهرم دادگاه داره

352 بازدید | 7 پست

براش دعا کنین که قاضی منصفی باشه.بهش اتهام احتکارزدن(یه دروغ محض)شوهرم خیلی بی زبون و مظلومه.نمیتونه حرفش و بزنه.براش صلوات بفرستین خدا کمکش کنه.ممنونم 

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
شوهر منم بخاطر داداشش تهمت کلاهبرداری بهش زده بودن نزدیک بود بره زندان خدا رحم کرد.... الان ممنوع ا ...

آخی چ سخت

واقعا لعنت به دروغ و بی عدالتی

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخی چ سخت واقعا لعنت به دروغ و بی عدالتی

دروغ وبیزانصافی موج میزنه چند وقت قبل شوهر خواهر شوهرم به دروغ تهمت دزدی به برادر شوهرم یعنی برادر خانمش زد بیچاره نزذیک بود بره زندان که خدا کمکش کرد وتو کلانتری متوجه دروغ او شدن وآزادش کردن شوهرم فک کرد خواهرش نمیدونه بهذخواهرش گفت شوهرت این تهمت به برادرم زده گفت خوب کرده 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
ان‌شاالله به خیر میگذره عزیزم نگران نباش براش ایت الکرسی میخونم اسم دادگاه رعشه به تن ادم میندازه ...

۶شبه خواب نداره...ممنونم از محبتت عزیزم 

2738