2737
2734

میشه تجربه هاتونو بگین؟

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

منم تا کرفتم ماه بعد باردار شدم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه من اینه ک برا ی عده خعععلی درددداره ی عده نه..دونفر قبلی من یکی وحشتناک داد میزد یکی گف درد نداشت..چن نفرم ک با بیهوشی انجام دادن..خودمم جز بیهوشیا بودم راسش😑

به نیت 

من کاخ رفتم تو تهران خیلی خوب بود

سی ثانیه بیشتر درد نداشت

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738

من گرفتم نه اونجور ک میگن درد نداره ی دردی مث مریود مبهم تیرمیکشه نترس هرچقد بترسی بدتره واس من ک اصلا درد نداشت آخرش دکتره گفت پاشو باورم نمیشد

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

درد محدود اما حتما با خودت نوار بهداشتی ببر 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ماه پیش انجام دادم

قبل از رفتن شیاف گذاشتم

موقع انجام خودتو شل کن،اصلا خودتو سفت نگیر

من درد نداشتم،اگه هم درد داشتی نفس عمیییق بکش فوت کن،خیلی کمکت میکنه

بعدش تا دو روز خونریزی خفیف داشتم

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
2706