2737
2734

سلام شوهرم درآمدش کمه یه عالمم قسط داریم

طوری ک الان اول ماهه کمتر از صد تومن تو حسابشه با یه بچه کوچیک هشت ماهه 

دیشب دیدم داره با تلفن حرف میزنه میگه میرسونم بهت 

بعد فهمیدم میخواد پونصد قرض بگیره ببخشه به یکی از رفیقاش ک بخاطر خسارت زندانه دارن براش پول جم میکنن 

به نظرتون چیکار کنم

پسرم بزرگترین دلیل برا نفس کشیدنمه.برا سلامتیش یه صلوات بفرست لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار انجام‌بده. هیچوقت جلوی کار خیرو نگیر.شاید گره از مشکلاتتون باز شد با همین کار خیر.

آخه بچم پوشک نداره چند ماهه یه لباس براش نخریدم همش تنگ و کوچیک شده 

مگه نمیگن چراغی ک به خانه رواست به مسجد حرام است

انشاءالله که با این کار مشکلتون حل بشه

کار خیر که کنید خدا شده از اسمون ولی میفرسته براتون

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2738

قطعا نمیتونی کاری کنی فقط اینو بگم دلت برای بی پولی شوهرت نسوزه چون داره ک اینکارارو میکنه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

نیت کنین ک این کار رو فی سبیل‌الله انجام بدین.

در عید نداری،کمک کردین ب دیگران.

ان شاءالله از جایی ک انتظارش رو ندارین،خدادبهتون میرسونه

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله
چه میدونم

از خرج خودت کم نزاریا از من ب تو نصیحت هیچ وقت نگو شوهرم نداره فلان چیزو نگیرم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
قطعا نمیتونی کاری کنی فقط اینو بگم دلت برای بی پولی شوهرت نسوزه چون داره ک اینکارارو میکنه 

میدونم ک نداره خیلی دلسوزه بیش از حد

آخه بچم پوشک نداره چند ماهه یه لباس براش نخریدم همش تنگ و کوچیک شده  مگه نمیگن چراغی ک به خانه ...

این ضرب المثل خیلی اشتباهه گاهی کاری برای کسی میکنی که خودت هم بشدت بهش نیاز داری

خذا خودش میبینه

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
2706