2733
2739

قبول باشه گلم منم سه ماهی هست دارم میخونم خیلی لذت بخشه میشه برام دعا کنی امروز با خبر خوش از سونوگرافی بیام و قلب نی نی تشکیل شده باشه 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیدار شدم برای نماز صبح، بعد از حدود هشت ماه😔 ولی شروع کردیم😍 ان شالله این بار بدون وقفه ادامه ...

لر بروجرد چی میشه؟ بختیاری؟

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2731
ممکنه بشه، لرهای بختیاری همه جا هستن، ولی همه بروجردیا بختیاری نیستن

آفرین به کارت هزارماشاالله به ارادت که بلندشدی واسه نمازخداکنه منم مثل شمافرشته زمینی باشم 🌹🌹🌹بنده خوب خدامخلصتیم دربست انشاالله همیشه نگاه پرازمهرخدابه زندگیت باشه مراقب خودت و دلت باش😍😍😍😍

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2738
آفرین به کارت هزارماشاالله به ارادت که بلندشدی واسه نمازخداکنه منم مثل شمافرشته زمینی باشم 🌹🌹🌹بند ...

عزیییزم فدات شم، میدونم که به خاطر انرژی شماست، ان شالله خدا به همه مون کمک کنه تو رسیدن به اهدافمون😍