2733
2734
عنوان

وقتی فرزندان بخاطرلجبازی بامابه دیدن پدربزرگ ومادربزرگ نمیان

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 47 پست
یعنی چی این حرف اخه😭دلش پره بگو ما فقط صلاحت رو میخوایم بگو ما هم تورو انتخاب نکردیم تورو خدا به ...

ببخشید عزیزم یه سوال داشتم 

این عکسای شما و بقیه دوستان که یه خانومه علامت خاصیه؟مال گروه خاصیه؟

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیناروگفتم میگم که اصلا زیربار نمیره متاسفانه 

وای😕

ولش کن بزار به حال خودش باشه

بیمحلی شای  جواب بده

با این حال پیشنها  میکنم با مشاور حرف بزنید که راهکار درست رو بتون بده 

شاید ایراد از خودتونه

حتما حرف بزن که مبادا زفتارت باعث بشا فقط فکر رهایی باشه

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731
وای😕 ولش کن بزار به حال خودش باشه بیمحلی شای  جواب بده با این حال پیشنها  میکنم با مشا ...

بی محلی هم کردیم مثلا شوهرم چندباری خواست بره اصلا بدون اینکه به دخترم چیزی بگه رفت واومد ولی هیچی به هیچی.چندبارم باتندی باهم بحث کردن وشوهرم گفت یعنی نبایدیه سربه پدربزرگ ومادر بزرگت بزنی؟دخترمم گفت صلاح نمیدونم بیام و...شوهرمم گفت پس گوشیتو بده اونم گفت بیا ولی بازم نیومد

نه اینجوری که دیگه بدتر میشه اوضاع اگه قرار باشه خواستشوکسی دیگه فراهم کنه کینه ی منو پدرش روبه دل م ...

بهش یادبدهیدکه برای خواستش تلاش کنه چون همیشه هم که قرارنیس به خواستش برسه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نباید گیر کنید روی اون موضوع سن اش سنی نیست که بخواهید کل کل و بحث کنید منطقی باهاش حرف بزنید اگر عل ...

منطقی حرف زدیم باهاش ولی همش میگه حتی اگه یه پدر ومادر توی این کره زمین هم باشه که مخالف شما عمل کنه وخواستموبراورده کنه شما باید مثل اون یه نفرعمل کنین چون من تو انتخاب شما نقشی نداشتم😑  

2738

یکی از نشونه های روانی این سن ،احساس گوشه گیری و استقلال طلبی واسه احترام به خواسته هاش هست ،باهاش دوست باشین ،واقعا هورمونا تا پونزده شونزده سالگی اعصاب نمیذارن برا ادم ،همش لجبازی میکردم،از شونزده تا بیست سالگی هم دنبال مسائل عاطفی بودم ولی بعدش کم کم همه چی درست شد .سن مهمیه  اگر باهاش دوست نباشین یا ممکنه سرخوده بشه یا عصبی و مخفی کار .بهش بگید به خواسته هات احترام میذاریم   مواقعی که صحبت میکنین از هر دری باهاش حرف بزنید تا دیدگاهاش روشن بشه  و شماهم مثل دوست با خنده و شوخی دلیلای منطقی بیارید  کاراتون از روی کنترل گری نباشه چون نمیتونین همون رفتاریو داشته باشیم که وقتی بچه بود اثر میکرد ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
باگلایه های پدر ومادر خودم وپدر ومادر شوهرم چیکار کنم شوهرم همش ازچشم من میبینه

براش توضیح بده که تو سن بلوغن و با اصرار کردن نزارین لجباز بشه به خواستش که نمیخواد بیاد احترام بزارین،برین ولی ۱ساعته برگردین بچه های امروز تو سن بلوغ رو تنها نزارید تو خونه

و اینکه اگه شرایط مالی خرید چیزی رو ندارید بگید حقوق من انقدره لیست قسطا و خریدای مهم رو بنویسید بگید تهش انقد میمونه واقعا شرایط خرید اون جیز رو نداریم

براش توضیح بده که تو سن بلوغن و با اصرار کردن نزارین لجباز بشه به خواستش که نمیخواد بیاد احترام بزار ...

خب اخه خانواده شوهرم همش سراغشو میگیرن چی جواب بدیم؟شوهرم همش از چشم من میبینه خواستشم خب اخه منو شوهرم نظرم اینه اگه قرار باشه همه ی خواسته هاش براورده بشه پس فردا چیزای بزرگ تری میخواد

2706