2733
2734
عنوان

وقتی فرزندان بخاطرلجبازی بامابه دیدن پدربزرگ ومادربزرگ نمیان

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 47 پست

بهش اجبار نکنید ولی خودم وقتی بچه بودم چون مامانم چیزی که میخواستموبرام نخریدواسه همین لجبازی کردم دیدم بابابزرگم نرفتم فرداش دختر خالم همسنم بود به من گفت که بهتربود پیش بابابزرگ میرفتم و چیزی که مادرم برام نخرید رو از بابابزرگ میخواستم برام بخره 😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
پدرش هم کمی سخت گیره

باید یه تعادلی میون بچه و والدین باشه 

قطعا پدر و مادر حق دارن

ولی خب بچه هم توی هر سنی که باشه حق و حقوقی داره و در حال رشد و تجربه اس 

به نظرم خواسته های شدنیش رو با نظارت خودتون براورده کنید

یه جور رابطه ی رفاقتی میون تون که باشه بچه راحت تره و اصطلاحا حرف به گوش تر 

شرایط رو برای خودتون و بچه سعی کنید سخت نکنید 

جوری نباشه که جو سنگین باشه 

خواسته هاشو با گفتگوی دوستانه ترجیحا نصیحت توش خیلی نباشه دلیلشو بهش بگین که به این دلیل رد میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساس نشین بابا. منم تو اون سن احساس بزرگی میکردم و خیلی جاها با مامان بابام نمیرفتم. همیشه مامانم یه کلمه مبگفت میای؟ میگفتم نه. دیگه کاری نداشتن.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
خیلی صحبت کردم ولی زیر بار نمیره میگه اگه این خواستم اشتباهه چرا فلانی مامان وباباش براش فراهم کردن ...

دختره یا پسر?

ببین اسی سنش اینجوریه که از این حرفا زیاد میزنه

یادمه منم خیلیییی از این حرفا میزدم

اما مادرم هر دفعه میگفت نه من مادر بقیه هستم نه تو بچه اونا

مارو با اونا مقایسه نکن

میگفت من و پدرت عقایدمون فرق داره 

شاید فردا تو از اون دوستت موفق تر باشی!

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731
خب اصلا نباید متوجه بشه که شما حساسید رو این موضوع  الانم که میگید به این مسئله آگاهه سعی کنید ...

همین کارا روهم کردم اتفاقا ولی بی نتیجه پدر ومادرشوهرم که میگن چرا نمیاریش و دخترمم وقتی میبینه خواستش براورده نمیشه بیشتر لج میکنه میدونه دیدن پدربزرگ ومادر بزرگش چقدر برامون مهمه درک داره

باید یه تعادلی میون بچه و والدین باشه  قطعا پدر و مادر حق دارن ولی خب بچه هم توی هر سنی که با ...

میگم که اصلا زیر بار نمیره میگه اگه خواستم اشتباهه چرا پدر ومادر بقیه انجام میدن

میگم که اصلا زیر بار نمیره میگه اگه خواستم اشتباهه چرا پدر ومادر بقیه انجام میدن

این کل کل کردنش و زیر بار نرفتنش برای یه نوجوون طبیعیه😃

صبوری کنید درست میشه بهرحال سنش حساسه 

قطعا متوجه نیستش خیلی چیزا رو 

رفاقت کنید باهاش

دختره یا پسر? ببین اسی سنش اینجوریه که از این حرفا زیاد میزنه یادمه منم خیلیییی از این حرفا میزدم ...

دختر. نه ماهم همینو میگیم که هرپدرومادری یه جور صلاح فرزنشو میدونه ولی اون قبول نمیکنه ومیگه من شمارو به عنوان پدر ومادرانتخاب نکردم که قرار باشه سلیقه ی شما رو بپذیرم

2738
این کل کل کردنش و زیر بار نرفتنش برای یه نوجوون طبیعیه😃 صبوری کنید درست میشه بهرحال سنش حساسه  ...

چی بگم والا از طرفی هم شوهرم از پدر ومادرش خیلی حساب میبره وقتی بهش میگن چرا دخترت نمیاد اینم بهم میریزه وبه من میپره

دختر. نه ماهم همینو میگیم که هرپدرومادری یه جور صلاح فرزنشو میدونه ولی اون قبول نمیکنه ومیگه من شمار ...

یعنی چی این حرف اخه😭دلش پره

بگو ما فقط صلاحت رو میخوایم

بگو ما هم تورو انتخاب نکردیم تورو خدا به ما هدیه داد 

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
بهش اجبار نکنید ولی خودم وقتی بچه بودم چون مامانم چیزی که میخواستموبرام نخریدواسه همین لجبازی کردم د ...

نه اینجوری که دیگه بدتر میشه اوضاع اگه قرار باشه خواستشوکسی دیگه فراهم کنه کینه ی منو پدرش روبه دل میگیره

چی بگم والا از طرفی هم شوهرم از پدر ومادرش خیلی حساب میبره وقتی بهش میگن چرا دخترت نمیاد اینم بهم می ...

عزیزم همسرتون نباید همچین رفتاری داشته باشه

چه نسبت به شما چه دختر تون

شما بهر حال خونواده ی خودتون رو دارین

و ایشونم در نقش همسر و پدر باید درک بکنن 

درسته رفتن و سر زدن به پدر و مادر لازمه

ولی نه اینکه از این طرف خونواده ی خودتون معذب بشه 

بهر حال شرایط اول باید خوب و اروم باشه 

بعد تصمیم بگیرید کجا برید کجا نرید 

یعنی چی این حرف اخه😭دلش پره بگو ما فقط صلاحت رو میخوایم بگو ما هم تورو انتخاب نکردیم تورو خدا به ...

اینم اتفافا من بهش گفتم که ماهم توروانتخاب نکردیم😁ولی میگه شمابهرحال توی به دنیا اومدن من اختیار داشتین ولی من توی اینکه شما پدرومادرم باشین اختیاری نداشتم پس بنابراین حق ندارین سلیقه ای راجب من تصمیم بگیرین

اینم اتفافا من بهش گفتم که ماهم توروانتخاب نکردیم😁ولی میگه شمابهرحال توی به دنیا اومدن من اختیار دا ...

بگو ما پد  مادرتیم و اختیار تام تو رو داریم👊😉

بگو با اینکه انتخاب نکردی ولی با این حال ما پدرمادرتیم 

اسی سعی کن دوستش باشی نه دشمنش

مامانم همیشه میگه منو دشمن نبین من همیشه خوبیت رو میخوام مثل یه دوست واقعی

عزیزم همسرتون نباید همچین رفتاری داشته باشه چه نسبت به شما چه دختر تون شما بهر حال خونواده ی خودتو ...

اره خب میگم که شوهرم خیلی از پدر ومادرش حساب میبره هردفعه میره پیششون بهش تیکه میندازن که دخترت رونمیاری،نکنه میترسی بخوریمش و.....اونم جلوی خواهر برادراش خرد میشه

2706