2733
2734
عنوان

برای چی بیدارهستین

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 118 پست
نه اینبار فرق داره دیشب اصلا خوب نخوابیدم خیلی بد بود هنوز خواب الودم وگرنه بیدار بشم محاله خوابم بب ...

منم همینطور

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله  ممنون  ۲۵.۵

اگه باکسی آشناشدین یامعرفی کردن بهتون قبل ازدواج هم روقشنگ بشناسین تابه مشکل نخورین اگه امکانش بودپیش مشاوره قبل ازدواج هم برین که عالی بهترین هاروبراتون ارزومیکنم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728
کارشناس املاک و مستغلات تهران یه سازمان پولداررررر

چی بگم دختره دیوانس.همه خداشونه دولتی باشن.

توکل کن.🙏

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.

منم پاشدم برا نماز دعام کنین صبح میخوام برم سونو تشویل قلب یکم بیقرارم بارداری سوممه دعا کنین خوش خبر برگردم خواهرا

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
منم پاشدم برا نماز دعام کنین صبح میخوام برم سونو تشویل قلب یکم بیقرارم بارداری سوممه دعا کنین خوش خب ...

اخی عزیزم چقدر خوب و پر استرس ایت الکرسی خوندم برات

به یدونه آیت الکرسی مهمونم کن
خب الان میخوام ازدواج کنم یکی معرفی کردن میگه ازاد دوس دارم برم تو افق محو شم...

خوشابه حالت که تااراده کردی دولتی برات ریخته بود

ولی چه کاردولتیه اینقدرمدتش زیاده؟

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
2738
اخی عزیزم چقدر خوب و پر استرس ایت الکرسی خوندم برات

ممنونم ازت منم برات صلوات میفرستم

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
5:25 بیدارمیشم نیم ساعت طول میکشه  بعدشم نماز صبح..تازه شروع کردم میخونم دیگه بیدار نشم عذاب وج ...

توراقرآن التماس دعادارم

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
خوشابه حالت که تااراده کردی دولتی برات ریخته بود ولی چه کاردولتیه اینقدرمدتش زیاده؟

بیخیال اسمشو عکسشو میذارم

https://uupload.ir/files/uear_۲۰۲۱۰۱۱۸_۰۷۴۶۰۵.jpg

کارش زیاده بعد فعلا ۴ساعت رفت امدمه تا خونه بگیرم تهران

2706