2737
2734
عنوان

برای چی بیدارهستین

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 118 پست
دارم میرم سر کار😖😖 فاصلش دوره یکم هرروز میرم فقط بخاطر ازدواجم شغل دولتی گرفتم گرفتار شدم چرا شم ...

دولتی بهتره ان شاءالله خداکمکت کنه عادت میکنی 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا فاطمه و علی اید 😁

اره والا😁😅

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2728
زایمان کردم بیمارستانم

آخی مبارکه قدمش مبارک

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2738
نماز خوندم. در فکر بچه دار شدن. دعام کنید🙏

ایشالا بهترین ها برات اتفاق بیفته

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
اره والا😁😅

خخخ 

چه باحال ... به پای هم پیر شین 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
نماز شب نماز صبح

من نماز شبم کلا چهل دقیقه طول میکشه شما چطوری تا نماز صبح ادامه داشته خوشبحالت

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
دارم میرم سر کار😖😖 فاصلش دوره یکم هرروز میرم فقط بخاطر ازدواجم شغل دولتی گرفتم گرفتار شدم چرا شم ...

یعنی همسرت شرط گذااشته

نماز خوندم. در فکر بچه دار شدن. دعام کنید🙏

وای منم تو خواب داشتم گریه میکردم فکرکردم پریود شدم. یهو بیدارشدم معدم درد گرفت. خدایا نظری کن

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

بلند شدم شوهرم رو بدرقه کنم الآن هم اذان داد نمازم رو بخونم بعدش دوباره میخوابم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706