2737
2734
برای من دو ساعت اولش خیلی دردناکه احساس می کنم یه مشت سوزن رو با یه وزنه سنگین قورت دادم، روش یه لی ...

من حس میکنم یکی داره با شکمم بوکس بازی میکنه😑💔

نبابا منم نی نی دارم بخاطر اون بیدار شدم فکر نکن از پریودی بهتره دهنت سرویسه 😃

ای جان سلام تو ام بدتر از من همش انلاینی ... منم میخواستم بگم باردارم پری نمیشم اما اونم ی کمر درد دیگه داره🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا مخصوصا دو ماه آخر نمسدونم کدوم وری بخوابم تا خوابم میبره یهو شوهرم پاشو عین چرثقیل میندازه ...

منکه شوهرم ماشالا انقدر قد بلند بود سه ماه پیشم نخوابیده 

هر بار پاهاش رو کمرم یا دلم بود منم بیدارش میکردم

الان جامونو جدا کردیم تا بعد بارداری

هی اوایل از باردارا میپرسیدم کمرم شبا که میخوابم خیلی شدید درد میکنه، نکو اقا میزده تو کمرم تو خواب😃

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
ای جان سلام تو ام بدتر از من همش انلاینی ... منم میخواستم بگم باردارم پری نمیشم اما اونم ی کمر درد د ...

همون دقیقا میخواستم بپرسم من هر روز پنج بیدارم بخاطر اینکه شوهرم سربازه

تو دیگه چرا 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
یه لحظه دلم تنگ شد فقط یه لحظه

بچت مرتب تکون میخوره؟من هفته ۲۳هستم حس میکنم دیروز خیلی تکونش کم بود

2738
بمیرم .عزیزم حوله داغ کن بذار ... مفنامیک اسید بخور .این کپسولا ک ابی و سفیده

چه خوب ومهربونی شما پیش ما دارن اذان صب میگن از خدا میخام هرچی میخای بهت بده چون حس خوبی ازت گرفتم کاش همه کاربرا مث شما بودن امشب یکی شون یه برخورد بد باهام داشت قلبم شکست🖤

از اون کپسول آبیو سفیداااا دورت بگردم 😂😍

پروفایل خودمم کپی نشه 😏❌
ای جان سلام تو ام بدتر از من همش انلاینی ... منم میخواستم بگم باردارم پری نمیشم اما اونم ی کمر درد د ...

من نخاعم تیر میکشه

🥺🥺🥺

والااا نترس.ببین من ی امپول برا این درد لعنتی دکتر داد بهم ک هر کس میخواس تزریقش کنه میگفت خانم این امپول ممکنه یهو فلجت کنه ... ولی من انقدر درد داشتم میزدم.میخوام بگم انقدر درد پریم زیاد بود .بعد از ی مدتش قطعش کردم مفنامیک اسید جاش استفاده کردم با دوتا قرص دیگه.. واقعنم مشکلی برام پیش نیاوردن این داروهای قوی

والااا نترس.ببین من ی امپول برا این درد لعنتی دکتر داد بهم ک هر کس میخواس تزریقش کنه میگفت خانم این ...

خداروووشکر 

مامانم از دستم نصف مسکنارو قایم کرده😂💔

صب میخورم🤕

همون دقیقا میخواستم بپرسم من هر روز پنج بیدارم بخاطر اینکه شوهرم سربازه تو دیگه چرا 

خخ منم شوهرم ساعت ۵ونیم میره سرکار.من تو بارداری دیگه صبا بخاطرش بیدار نمیشدم ولی تا کارش رو عوض کرده پامیشم قوت قلبی باشم☹ صبونه ام اینجا بشون نمیدن پامیشم لقمه میگیرم ک ببره اونجا بخوره ... درد پهلو هم ک امانممو میبره شباا

2706