2726

کرونا کار همه رو خراب کرده

انشالا هز چی زودتر شرایط مالیتون خوب بشه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بد  شوهرم امشب بردم بیرون شهر ک بکشتم تا حد مرگ ترسیدم بچمو برداشته فرار کرده

واقعا؟برای چی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
خیلی بد  شوهرم امشب بردم بیرون شهر ک بکشتم تا حد مرگ ترسیدم بچمو برداشته فرار کرده

چرا تو همه ی تاپیکا میای اینو میگی، تو اونیکی تاپیک اصلا نگفتی بچتو برداشته فرار کرده😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
ایشالا

شما چقدر کرایه خونه میدین 

ما هفتصد 

البته طبقه بالایی هامون یک و پونصد و دوتومن میدن 

اما صاحب خونه به ما کفت چون شوهرت سربازه رهن میدم

توافق کردیم اما بعدش کفت هفتصد باید بدی

ما ۱۰تومن ودیعه و ماهی ۹۰۰

ما صد ودیعه دادیم

2706