2726

اصلا خواب ندارم تا ساعت ٦:٧بيدارم  و صبح سر كار ميرم غروب ميام ٢ ساعتي ميخوابم فقط مريض و افسرده شدم

فكرم درگيره ازدواج موفقي نداشتم 

شوهرم برده خانوادشه 

بي محبته 

بيكار شده 

هيچ رابطه اي باهم نداريم خواهر برادريم كامل(معلوم نيست با كسيه يا نه)) 

فقط خوبيش اينه معتاد نيست و دست بزن نداره 

نميدونم جداشم يا بعد طلاق بدتره😔

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اولین کهر برو روانپزشک مشکل خواب و افسردگیتو حل کن.یه سری از مشکلاتته خیلی کمتر میشه

برا زندگیت و افسردکیت همزمان با مشاور صحبت کن

ان شالله مشکلت حل شه

به شوهرت بگو یه کاری دست و پا کنه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍

اکه اخلاقش خوبه تحملش کن.. مرد خوب کم پیدا میشه.پس فکر نکن اکه طلاق بگیری بهترش نصیبت میشه.. خدا روشکر کن که سر کار میری و از لحاظ مالی تامینی.. باقیشم درست میشه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
عزیزم اولین کهر برو روانپزشک مشکل خواب و افسردگیتو حل کن.یه سری از مشکلاتته خیلی کمتر میشه برا زندگ ...

چند ماه بخاطر پدرش بيكار شده دنبال كاره 

اخه مشاورا خيلي گرونن 😔

اکه اخلاقش خوبه تحملش کن.. مرد خوب کم پیدا میشه.پس فکر نکن اکه طلاق بگیری بهترش نصیبت میشه.. خدا روش ...

نداشتن رابطه مهم نيست؟

عزیزم ناراحت شدم شوهرتو تهدید به رفتن کن به نبودنت من هروقت اینطور میکنم همسرم خوب میشع

دو سه بار اين كارو كردم فقط دو روز خوب بود

چند ماه بخاطر پدرش بيكار شده دنبال كاره  اخه مشاورا خيلي گرونن 😔

اره گرونه

ولی حتما روانپزشک برو عزیزم.بخاطر افسردکی و بی خوابی

برا افسردگی خودت هم تلاش کن.بگرد و برقص و لذت ببر.یه ساعتی تو طول روز مشخص کن به مشکلاتت غیر از اون ساعت فک نکن.مثلا اگه یه چیزی بد اومد تو ذهنت بگو مثلا ساعت ۸ تا ۹ بهش فک میکنم.به خودت برس.خودتو تو خونه شاد نشون بده.تو رابطه خودت و شوهرت خیلیییی تاثیر میذاره

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
اره گرونه ولی حتما روانپزشک برو عزیزم.بخاطر افسردکی و بی خوابی برا افسردگی خودت هم تلاش کن.بگرد و ...

مرسي عزيزم اينارو هم امتحان ميكنم🙏🏻🌹🌹

2706