2733
2734
عنوان

از ترس سوسک خواب ندارم😕😔

192 بازدید | 15 پست

چند شبه پشت سرهم سوسکهای بزرگ میان تو خونم. من در حد مرگ از سوسک میترسم ینی وقتی میبینم حالم بد میشه دچار تنگی نفس میشم و زبونم بند میاد و تا چند ساعت بدنم مور مور میشه😔

منم قبلنا میترسیدم 😆 

ترس نداره فقط چندشه 

الان اگه ببینم راحت میکشمش

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااااااااای نیمه گمشدمو پیدا کردممممم

بخدا منم از ترس اینجور چیزا نه تنها سوسک خواب ندارم ساعت ۱۱خوابیدم ۲از خواب پریدم

دوباره الان از خواب پریدم

کلافه شدم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین دور لوله فاضلاب ظرفشویی و لباسشویی که میخوره به دیوارو با چسپ بپوشون ازون دورش میتونه بیاد دریچه کولر بپوشون و هر سوراخی که میبینی به دیوارو.اسپری کامن بخر دور تا دور خودنه دور در پنجره همه جا حتی تو سرویسو اسپری کامن بزن بعدم خمیر امحا بردار به هر جا که میتونی همه گوشه های خونه رو بمال دیگه نمیاد اصلا غلط میکنه که بیاد

منم قبلنا میترسیدم 😆  ترس نداره فقط چندشه  الان اگه ببینم راحت میکشمش

راز موفقیتت چی بود😕😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738

[QUOTE=174446646]راز موفقیتت چی بود😕😂[/QUOT

مامانم یکی انداخت تو پیرهنم😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
[QUOTE=174446646]راز موفقیتت چی بود😕😂[/QUOT مامانم یکی انداخت تو پیرهنم😂😂😂

برگام😶💔😂😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2706