2726

من تو دوران آشنایی هستم و قراره نامزد کنم. اینم بگم خیلی پاستوریزه ام یعنی کلا خوشم نمیاد و خجالت میکشم که راجب این چیزای  زناشویی و اینا  حرف بزنم.بعد دیشب یه اتفاق عجیب افتاد . من کلا در اون حرف روم تو روی این خواستگاره باز نشده الان ۴ ماهه با هم حرف میزنیم. بعد یه بار گفت ک من میخوام یه اعترافی کنم ولی لطفا به کسی نگو منم گفتم باشه گفت ک من دوران نوجوونی ام فیلم بد زیاد میدیدم. دیشب هم بحثش سر رابطه زناشویی بود.خب من هی سعی کردم صحبت نکنم راجب‌این مورد ولی خب‌ ول نمیکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه بهم گفت ک توی همون دوران نوجوونی ک فیلم بد می‌دیده خ.و.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی هم میکرده ببخشید شرمنده دارم این حرفا رو میزنم.بعدم گفت به نظرم قبل از ازدواج لازمه ک تو یکبار ببینی .آقا من از همون دیشب ازش متنفر شدم

2728
خلاصه بهم گفت ک توی همون دوران نوجوونی ک فیلم بد می‌دیده خ.و.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی هم میکرده ببخشید شرمنده د ...

😐😐😐😐😐

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
الان هرکاری میکنم هی فکرم جای بد میره.اصلا ازش خوشم نمیاد دیگه نمیدونم چم شده

هرکسی بود خوشش نمیومد 😖

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

آدم خوبیه کار بدی هم تا الان نکرده اما حرفای دیشبش خیلی ناراحتم کرد.بعدم مثلا میخواست برام توضیح بده یه دوتا عکس ناجور‌فرستاد منم انقدرررر دعواش کردم الان از دیشب تا حالا ازش بدم اومده هی دارم از حرف زدن باهاش طفره میرم

خلاصه بهم گفت ک توی همون دوران نوجوونی ک فیلم بد می‌دیده خ.و.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی هم میکرده ببخشید شرمنده د ...

چی بگم راستش بعد ۴ماه صحبت ازین در اون در لازمع در مورد این موضوع هم یه صحبتی بشه دیگه این یکی از بخش های مهم زندگی زناشویی هست.اون کارشم از جهالت نوجوونی بوده بستگی به خودت داره ببخشی یا نه

2706