2737
2739
عنوان

خواهر بدبختم

391 بازدید | 15 پست

نگران خواهرمم شوهرش یه روانیه خسیسه میزنتش همیشه...خواهرم پرستاره نصف حقوقشو میده اون .گوشش مشکل پیدا کرده....نمی‌دونم چرا طلاق نمیگیره.خیلی ناارومم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از لفظ بدبخت زیاد خوشم نیومد 

چرا جدا نمی شه؟ دلیل خاصی داره؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

سلام منم امشب خیلی کتک خوردم تمام بدنم درد میکنه.موهام تمام کندانقدرکشید.حالم خیلی گرفته.این شالله خداکمک کنه😢😢😭😭😭

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2738

برای اولین بار خدا رو شکر میکنم مجردم تو ۳۵ سالگی   😐 درآمد دارین باز وایسادین کتک میخورین  پولم نداشته باشین پیدا میشه  من توی ۲۴ سالگی با یه چمدون از خونه بابام اومدم بیرون چون آرامش نبود  الآنم ۳۵ سالمه زنده ام نمردم 

💞💫🖐
چون میترسه از طلاق من خودم الان تو همین شرایطم شوهرم بردم دیشب بیرون شهر تهدید به مرگم کرد طلامو از ...

چه ترسی ، والا ر ی د م رو شوهر بی مسیولیت بی اخلاق 

بره به حهنم 

😐

نه ۲۲ سالمه و تنها و بی پولو بی پشتوانم دعو کن برام این دفعه بتونم جدابشمو زندگیمو جمع و جور کنم

عزیزم اگه وضع مالی همسر فعلیت خوبه بخواه طلا بخره ، برو دانشگاه یکم خودتو بالا بکش پول پس انداز کن بعد جدا شو بچه هم اگه نداری نیار 

2706