2733
2734
عنوان

باردار ها لطفاً بیاید

125 بازدید | 26 پست

بچه ها من بردارم ترشح لیمویی سبز میبینم گاهی اوقات مثلل هفته یبار بقیشم رقیق. یا حالا بی رنگ رقیق یا زرد رنگ تقریبا که میگن اون طبیعیه.

حالا میخوام واسه اون سبز رنگه پس قردا برم معاینه.

الان نوزده هفتمه..

اگه عفونت باشه خدایی نکرده خطرناکه؟ ؟؟؟😭😭😭😭 پماد میده یا قرص دارم دیوونه میشم لطفا بگید

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

قرص میدن، خوب میشی... عفونت اگر درمان نشه خطرناکه یکم...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

احتمالا پماد میده نگران نباش این مشکل رو اغلب مادر های باردار ممکنه تجربه کنند ،آب زباد بخور و ماست ...

عزیزم یعنی خطرناک نیست اصلا؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2731
قرص میدن، خوب میشی... عفونت اگر درمان نشه خطرناکه یکم...

چه خطری؟ تا چند ماهگی خطرناکه؟وای قلبم 😭😭😭😭

نه عزیزم درست میشه نگرانی نداره که

وای مرسی عزیزم. مطمعنی ؟

چه خطری؟ تا چند ماهگی خطرناکه؟وای قلبم 😭😭😭😭

من عفونت ادراری داشتم ولی ترشحاتم سبز نبود تا جاییکه یادمه، نگران نباش، اگر درمان بشه مشکلی پیش نمیاد...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
2738
وای مرسی عزیزم. مطمعنی ؟

بله گلم مطمئنم چون خودم هفته پیش از دکترم پرسیدم اصلا کم آبی بدن هم ممکنه باعث عفونت یا ترشح زرد بشه یا حتی مصرف بعثی از انتی بیوتیک ها .ولی تا نیتوتی آب و ماست بخور عالیه

🎵maybe we could be a symphony 🎵
من عفونت ادراری داشتم ولی ترشحاتم سبز نبود تا جاییکه یادمه، نگران نباش، اگر درمان بشه مشکلی پیش نمیا ...

یعنی ممکنه درمان نشه؟

بله گلم مطمئنم چون خودم هفته پیش از دکترم پرسیدم اصلا کم آبی بدن هم ممکنه باعث عفونت یا ترشح زرد بشه ...

مرسی عزیزم انشاالله نی نیتو سالم بغل بگیری به حق علی

مرسی عزیزم انشاالله نی نیتو سالم بغل بگیری به حق علی

خواهش میکنم عزیزم نگرانی معنایی نداره اصلا آرامش داشته باش به نظرم یوگا کار کن ،از اینترنت فیلم هاشو دانلود کن و ببین از افکار منفی هم دورت میکنه و حتی برای جنین هم عالیه ،دوستت دارم طلب خیر براتون دارم 🙏

🎵maybe we could be a symphony 🎵
خواهش میکنم عزیزم نگرانی معنایی نداره اصلا آرامش داشته باش به نظرم یوگا کار کن ،از اینترنت فیلم هاشو ...

عزززییزم مرسی انشاالله در طول مراحل زندگیت خوشبخت و سلامت باشی در کنار خانوادت مرسی از راهنماییت

عفونته حتما بگو بهش زودتر که دارو بده،نترس یکی دوهفته ای خوب میشی.تو خونه حتما شورت نخی گشاد بپوش و ...

اخه سرده هوا دستشویی هم تو حیاطه... بچم هیچیش نشده باشه 😭😭😭 هیچیش نشه

2706