2737
2734
عنوان

بفروشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 22 پست
اه نمیخوام یادم ببیارم حالم بد میشه🤢

توووووف  تو روش 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شومیز میخواستم میشه بگی چجوریه مدلشو قیمتش؟

خودم میدوزم میفروشم عزیزم

سایز ۳۸ هس

۶۸ ت

کلا سایزی میدوزم میفروشم 

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤
2731
چقدر عالییی ،پیج هم میتونی بزنی از نمونه کارات 

اره عزیزم تو فکرش هستم

بنظرت اینجا عکس بزارم واسه فروش گیر میدن؟

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤
نمیدونم عزیزم ولی بنظر من مشکلی نیس اخه کار بدی نمیکنی ،اخه اینجا هم نمیشع اعتماد کرد 

اوهوم باشه عزیزم مرسیی 😊❤

2738