2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۲۷سالمه 😊ولی کودک درونم ۵ماهشه😂همش لجبازی میکنم باهاش

😂😂😂😂ماشالله

هنوز جا داری ها

برا منم دعا کن به آرزوم برسم

حالا فکر بد نکنی آرزوم دَرسیه😂😂😂

ولی خدایی یه چیزیو هیچ وقت یادت نره که...

تو داخل هر شرایطی خدا رو داری

شمامتاهلی؟

چند سال پیش یه پیجی داشتم خانمه میخواست تولد بگیره برا شوهرش متاسفانه شوهرش به خاطر کار زیاد کلا نتونست بیاد خونه این خانمم میخواست سوپرایزش کنه برای همین بهش نگفته بود زود بیا خلاصه فردا همه فالورها ازش عکس تولد و این چیزا خواستن گفت نشد که بگیرم و توضیح داد گفت اولش خیلی عصبی بودم و میخواستم داد و قال راه بندازم بعدش با خودم فکر کردم من میخوام با این کار اونو خوشحال کنم نه که موجبات دعوا و ناراحتی پیش بیارم کلا بیخیال شدم و همون موقع دیر هم که اومده من بغلش کردم و تبریک گفتم همسرش وقتی خونه و تزیینات رو میبینه خیلی شرمنده میشه که سوپرایز همسرشو خراب کرده وشب بعد به جاش بردشون رستوران و یه شب خوب براشون ساخت و اقا یه کادو برای خانم خرید و خانم میگفت هر روزی که مادلمون خوش باشه و مهربون باشیم بهترین روزه پس شما هم به خاطر یه چیز کوچکتر یه چیز باارزشتر و زیر پا نزار شما میخواستی همسرت رو خوشحال کنی ولی بدتر با روح روانتون بازی کردی چه ارزشی داره واقعا تو زندگی با ید ارزش گذاری کرد به نظرم چه چیزایی ارزش بیشتر دارن و چه چیزایی بی ارزشن اونوقت ادم برای هر چیزی بهم نمیریزه