2726
عنوان

چرا مادر شوهرم برام قیافه گرفته؟!

410 بازدید | 18 پست

من با فامیل شوهرم تو یه خونه زندگی میکنیم.چند روز پیش اینجوری شد ک برام یه قیافه ای گرفته ک نگو.منم دوس ندارم ناراحت میشد از دستم

خودت باش

امان از مادر شوهرا

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری تویه خونه بابا کوه صبر 

بچه ام عاشق بچه جاریمه.میپرستدش.اونم یسره میاد در مارو میزنه .میخواد یسره با هم باشند.بعد اخلاقای بدم زیاد داره.دختر منم اونو الگوی همه چیزش قرار داده.

پریروز اومد دنبالش منم چون میبینم دایم همو میبینن بیشتر روش اثر داره مثلا درارو میکوبه به هم عصبی میشه بچه منم یاد گرفته.بهش گفتم دوست داشته باشه خودش میاد.درو بستم.حالا مادرشوهر م یه قیافه ای گرفته ک نگو.

خودت باش
ولکن تواحترامتوبیشترکن کم کم خوب میشه یه جاباهم بودن این دردسرهاروداره

من ک ب مادرشوهر م بی احترامی نکردم.ب بچه جاریم گفتم دوست داشته باشه خودش میاد.

حالا همشون طرف اون ی ذره بچه رو گرفتن.واسه منم رفتن تو قیافه.برای اون بچه بیشتر از من ارزش قائل ن

خودت باش
من ک ب مادرشوهر م بی احترامی نکردم.ب بچه جاریم گفتم دوست داشته باشه خودش میاد. حالا همشون طرف اون ی ...

🤦‍♀️🤦‍♀️حس میکنم بچه ی تو مخیه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
🤦‍♀️🤦‍♀️حس میکنم بچه ی تو مخیه

قبلاً هم صبح هم بعدازظهر میومد .مدتی کشمکش داشتیم ک قرار شد فقط بعدازظهر میاد.الان میبینم هرروز بعدازظهر هم زیاده.اصلا بعضی روزا همو نبینن چی میشه!دختر من اگه اون نیاد اینقدر گیر نامیده بره سرگرمش میکنم.من چ کنم اون مادرش شاغله و بچه اش وله.

خودت باش
قبلاً هم صبح هم بعدازظهر میومد .مدتی کشمکش داشتیم ک قرار شد فقط بعدازظهر میاد.الان میبینم هرروز بعدا ...

من خودمم باشم اصلا دوس دارم بچم از پیشم تکون بخوره.ی دفعه ک اونجوری گفتی،خدا کنه دیگه نیان

ناراحت بشن بهتر از اینه ک پس فردا خدایی نکرده رو روان و اعصاب بچت تاثیر بزاره و کل عمرش عصبی باشه.بزار اونجوری ک خودت دوس داری تربیتش کنی.بچه زیادم بره جایی حرف و رفتار بقیه ام روش تاثیر میزاره

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
من خودمم باشم اصلا دوس دارم بچم از پیشم تکون بخوره.ی دفعه ک اونجوری گفتی،خدا کنه دیگه نیان ناراحت ب ...

آفرین.اون دائم داره قهر می‌کنه.عصبیه.داد میزنم و درارو میزنه بهم.مسیولیت پذیر نیست.بد غذاهس.دختر من خیلی عاقله بدیش اینه مثل خودم ساده اس.و اونو خیییییلی دوس داره و ه کار اون بکنه فورا الگو میگیره.مثلا قبلا همه چی میخورد الان ب اون نگاه می‌کنه هر چی اون نمیخوره اینم نمیخوره

خودت باش
2706