2726
عنوان

خواننده نیمه معروف در عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1729 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی تاپیک دیگم بود میگف من با ی ادم خفن معروفی دوستم اسمشو نمیگم حاشیه درس کنن براش🚶🚶🚶🚶🚶🚶

آره خب اون بخاطر حاشیه اس مثل ساریسا حیدری کع با یک خواننده دوست بود اما اسمشو نمیگفت

2728
حرفت درسته ولی چون دوست شوهرمه منو کاملا رسمی و ساده دیده یجوریه ولی اینی که گفتی هم حرف جالبی بود ...

شاید ده دیقه اول برات سخت باشه ولی بعدش یادت میره تو به این فکر نکن که دوست شوهرته فکر کن اونم مثل برادرته یا اصلا فکر کن غریبه اس اومده کارشو بکنه پولشو بگیده اره بابا خیلی کاره سختیه از پا درد و کمر درد ادم میمیره اصلا هم باحال نیست از دور قشنگه 

انشالله‌‌..بهشون فکر نکن مهم اینه الان چه حالی داری عزیزم

پر از استرس هیجان و ترس. نمیدونم این ترسه از کجا پیداش شده . البته ناراحتم که از بابام و مامانم میخام جدا بشم. سه ساعت فاصله هست بین خونه مامانم و خودمون .ماشینم نداریم☹☹

واسم عجیب بود حرفتون ، نه روشنفکرین نه مذهبی، این یعنی مذهبیا روشن فکر نیستن؟؟؟؟؟عجبا😶

والا به اونایی که اعتقادی ندارن میگن روشنفکر . خودمم تشخیص نمیدم چی به چیه فقط با کلمات بازی کردم تا متوجه بشن من چیجوری ام تا بهتر راهنماییم کنن.وگرنه منظوری خاصی نداشتم و ندارم فقط کمک خاستم همین

2706