2733
2734

همه میگن تو پا پیش نزار 

اگر بخاد خودش میاد

خب تا کی صبر کم 

اگر نزارم و اونم نیاد 

وقتی پیر شدم نمیگم من  تلاشمو نکردم 

چ=

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توروخدا نکن عزیزم مثل من میشی من به یکی ابراز علاقه کردم ۱۲ ساله دوسش دارم فامیلم هست امروز جوری خرابم کرد با حرف و تحقیرم کرد که خودم موندم هنوز تاپیک هم زدم و گفتم موضوع چیه و راهنمایی خواستم از دوستان از من به شما نصیحت غرورتو حفظ کن وگرنه مثل من میشی اصلا ابراز نکن اگه نزدیکته و مدام میبینیش فقط جوری نگاش کن که بدونه بهش علاقه داری ولی چیزی نگو ابراز نکن چون اکثریت پرو میشن و دور برمیدارن من امروز بعد چندسال بهم گفت که تو عشقم نبودی و فقط بازیت دادم عشقم یکی دیگه با تو بودم که فقط وقتم بگذره به عشقم کم فکر کنم فکرشو بکن چقدر داغونم الان کلی فحشم داد عوض خوبی هایی که واسش داشتم اون شهرستانه من تهران حتی به خاطر دیدنش ۱۰۰۰ کیلومتر راه رفتم و برگشتم عاقبت اینجوری شد 

ببین بخوای ابرلز علاقه کنی دوتا حالت برات اتفاق میفتد

یا اونم بهت علاقه داره و ابراز میکنه

حالت دوم اینکه بهت میگه دوست ندارم و برو پی زندگیت

ببین طاقت حالت دوم داری اگه اتفاق افتاد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

به نظرم بین عشق و ترس تضاد هست

من به شخصه ترجیح میدم از کار کرده پشیمون بشم ، تا حسرت کار نکرده رو بخورم.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738