2737
2734
عنوان

یعنی ممکنه؟

96 بازدید | 4 پست

سلام وقتتون بخیر من ماه پیش شیش روز عقب انداختم همیشه دو روز زودتر پری میشدم همه بی بی چکام همممه شون بعداز یکی دو ساعت مثبت میشد کیستم ندارم آزمایشام سالمه تنبلی هم ندارم ولی بی بی چک ها بعداز یک ساعت هاله واضح مینداخت بعد همش لک داشتم دو سه روز لکه بینی بعدش پری اومد با دل درد مثه همیشه ولی فقط سه روز بود خیلی هم کم بود حالا باز دلم درد میکنه با اینکه ۹ روزه گذشته ولی دلم درد میکنه گاهی خس میکنم الانه که باز پری بشم هیچوقت بعداز پریود ترشح نداشتم اما الان دارم ممکنه با وجود پریود بارداری شکل گرفته باشه؟هیچ علامت دیگه ای ندارم فقط گاهی دلم درد میگیره یه جوری که حس میکنم الانه پریود بیاد

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو آزمایش خون بده

اولا پیشاپیش قدم نو رسیده مبارک دوما والا خیلی شک دارم نمیدونی تا حواب آز آماده میشع من چه حال مزخرفی دارم از اون حال میترسم از بی بی چک کمتر میترسم ولی از آزمایش و منفی شدنش خیلی میترسم یه جورایی بهش فوبیا پیدا کردم چون بی بی چک بالاخره ممکنه اشتباه کنه و امیدی بمونه برام ولی آزمایش دیگه قطعا جواب منفی رو.میکوبه تو صورتم

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2731
اولا پیشاپیش قدم نو رسیده مبارک دوما والا خیلی شک دارم نمیدونی تا حواب آز آماده میشع من چه حال مزخرف ...

برو انشالله هستی من سر همین دخترم پریود شدم به قول تو اما سه روزه و خیلی کم گاهن در حد لک بی بی زدم هاله انداخت آزمایش دادم بتا ۵۰۰ برو حتما از بلاتکلیفی در میای نترس آدم با شکست ها قوی تر میشه

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍