2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اره زیاد

خودم تنها باشم چیزی نمیگم معمولا🤦🏻‍♀️البته ب اون ‌شدت نبوده خدا رو شکر

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
2738
زیاد بودن مزاحما:/ واکنشم رابطه ی مستقیم با قیافه و نوع مزاحمت، مزاحمه داشته 

عاشق قیافه مزاحم گفتنت شدم😂😂😂

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

چند روز پیش یه آقای مسن طوری تو ماشین بود یه چیزی گفت

واقعا دلم میخواست برگردم بگم برو به فکر خرید گور باش برا خودت جای این کارا   دلم نیومد رد شدم رفتم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

اره و وقتی ک‌یکم ازم دور شد با شتاب دویدم وبا مشت زدم‌پشت گردنش ک چنان پا گذاشت ب فرار 

نه از ترسا از ابرو ریزی بعدش 

چون دقیقآ جایی اینکارو کردم ک یکم اون طرف تر مآمور راهنمایی رانندگی‌وایساده بود واس همین میدونسم ک رفتم زدمش وگرن جرآت نداشتم

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
2706