2733
2734
عنوان

کیا زیاد عرق میکنن؟؟

609 بازدید | 15 پست

من خیلی عرق میکنم حتی زمستون خدا هرروز حمومم چاق هم نیستم 

موهام زود چرب میشه و حتی خیلی عذر میخوام بین باس نم عرق میکنه ش درحال شستن و و نظافتم خسته شدم

کسی مثل من هس؟

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

من من من تو تنها نیستی😑

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ولی مثل ماهی همش حمومم. مولتیویتامین بخور

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738

از بادی اسپلش و لوسیون استفاده کن

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
مو رو هرچی بیشتر بشوری بدتر و چرب تر میشه

دقیقا نباید هر روز شامپو زد باید هر روز حموم بره ولی موهاش رو نشوره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
دقیقا نباید هر روز شامپو زد باید هر روز حموم بره ولی موهاش رو نشوره

آره با کلاه استخر موهارو باید جمع کرد فقط بدن رو شست بعدشم اول یه روز درمیون موهارو شست بعد کمترش کرد

ولی خیلی لشه حاج خانم 
آره با کلاه استخر موهارو باید جمع کرد فقط بدن رو شست بعدشم اول یه روز درمیون موهارو شست بعد کمترش کر ...

دقیقا مو باید دو روز درمیون شسته شه من کلاه نمیذارم ردنم رو با دوش دستی میشورم حالا شما رفتی انگلیس ایشالو راحت تو وان حموم کن😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706