2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ناامید نباش بسی امید است  مامانم دوتا معلول داره یعنی من و خواهرم  خداروشکر کن  ما ...

سلام ...معلول تا معلول داریم 

چند معلولی تاحالا شنیدی؟

لغزش شدید چشم 

خم نشدن دست وپا انگار چوب خشک سفت شدن شدید عضله 

تکلم درحد صفر 

نجویدن غذا 

من که خواهرزاده هام دلم خونه خون 

اون ک دیگ خودکشی کنه گناه نکرده والا 

بخدا ازوقتی این مشکل برامون پیش اومد من کامل تو وجود خدا شک کردم ...

شبت بخیر😍

سلام ...معلول تا معلول داریم  چند معلولی تاحالا شنیدی؟ لغزش شدید چشم  خم نشدن دست وپا ا ...

عزیزم الهی قربونت برم من 

نمیدونم بگم یانه معلول من زیاد هستش

عضله های من خیلی ضعیف و چشام هردوتا ضعیفه و بچه که بودم خوب نمیتونستم حرف بزنم الان شکر خدا بهترم اما مثل عادی نه و کوچک بودم ناشنوا کامل بودم الان کم میشنوم و پاهام خیلی ضعیفه جوری نمیتونم خوب راه برم ولی چی بگیم بهتره بقیش نکن چون نمیخوام اینا رو بگم 

اگه اینا رو بگم روز به روز بدتر میشوم پس سعی کنیم که حرفهای خوب بزنیم مگه نه دوستم 

لطفا به خواهرت بگو قوی باش تو میتونی از پس اینا بر بیاری 

شبت آروم جانم ❄❤

همه جی خواهر همه چی .لکودیستروفی دوشن ..فقط وفقط وفقط چن ماه بعد تولد خودشو نشون میده  خیلی کن ...

عزیزم یعنی توی سل فری هم معلوم نیست؟ ازدواجشان فامیلی بود؟ من نت سرچ کردم فقط دیستروفی رو میاره. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738
عزیزم یعنی توی سل فری هم معلوم نیست؟ ازدواجشان فامیلی بود؟ من نت سرچ کردم فقط دیستروفی رو میاره.&nbs ...

بزن لکودیستروفی دوشن...ژن معیوب از خواهر منه .....چون پسر فقط یه xمیخواد ک این بیماری هم کروموزم xمعیوبه و کروموزوم xهماز مادر میرسه به پسر 

اگه خدا نظری میکرد وبچه هاش دختر بودن سالم‌میشدن چون دختر دوتا کروموزومxداره

ن فامیلی نیس...شوهرش مردونه پاش وایساده خداروشکر بازم گاهی کم میارن 

این ژن معیوب داره میچرخه بینمون یعنی منم دارم این ژن رو ولی پسرم سالمه شانس داشتم  ...اگه یه روز دختر بیارم احتمال اینکه دخترم پسرش فلج بشه هس ...یعنی این رن معیوب مادرا به پسر منتقل میشه ...😭😢

بزن لکودیستروفی دوشن...ژن معیوب از خواهر منه .....چون پسر فقط یه xمیخواد ک این بیماری هم کروموزم xمع ...

خدا به همه مون رحم کنه. انشاء‌الله که برای هیچ کس اتفاق نمی افته دیگه. فقط کاش خواهرت اولین پسرش اینجور شده بود برای بعدی آمینو یا سل فری میداد. یا آی وی اف میکرد که دختر دار بشه. خیلی ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتی. انشاءالله خدا به دلتون آرامش بده.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خدا به همه مون رحم کنه. انشاء‌الله که برای هیچ کس اتفاق نمی افته دیگه. فقط کاش خواهرت اولین پسرش این ...

اخه دکترای بیشعور میگفتن فلج مغزیه احتمالا تو زایمان طبیعی فشار اومده بهش  بچت نمیگفتن دوشن هس تشخیص نمیدادن ک ... وقتی دومی اینجور شد پرونده فرستادن خارج واینا وبعد فهنیدن چه بلایی سرشون اومده

شک نکن اگه میفهمید سریع  حتما حتما کاری میکرد..

ما ک فقط منظریم دنیا زود تموم بشه

بازم‌ممنون دلداری میدی کمی اروم شدم 

😍

خدایا شکرت ک بچه هام کنارم سالم و راحت خوابیدن😍😍😍

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2706