2410
2553
عنوان

پای انحراف دار و پرانتزی بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دختر عمه من هم  پاش پرانتزی بود ی کفشای مخصوص ک ب زانوهاش وصل بود میپوشید درست شد

چقدر طول کشید؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
هرکاری لازمه براش انجام بده خودتم مثل کوه حامی بچه باش هر مشکلی هم داشته باشه مهم نیست چون تو رو دا ...

بچه کوچیک ۱ساله هم دارم 

با این کرونا و خونه آپارتمانی همش نگران پای هردوتاشون هستم

انشالله  میشه دعا کنید خوب بشه 🤕

آره حتما گلم

نگران نباش دکترا خیلی الکی بزرگ اش میکنن 

منم کف پام یه خورده صاف بود 

میگفت باید بیایی تهران واست کفش مخصوص بدم و.. 

ولی من نرفتم زدم توی اینترنت چند تا ورزش رو رفتم حس میکنم خوب شده

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
2714

بیخیال عزیزم .دختر من از دوسالگی مشکل داره .پاهاش ایکسی هست و کف پاهاش صافه و مچ پاهاش چرخیده .منم از کفش و دارو استفاده میکنم .فقط کفش هاشو مشکی بخر و یک تیکه .خودتو ناراحت نکن فوقش تو ۱۲ سالگی ۱۲ملیون میدی پاهاش رو عمل میکنن و صاف میشه بعد یه ماه هم راه میتونه بره .غصه نداره که

بنده ها خدا دارن ....
بیخیال عزیزم .دختر من از دوسالگی مشکل داره .پاهاش ایکسی هست و کف پاهاش صافه و مچ پاهاش چرخیده .منم ا ...

کفش هاش را صورتی انتخاب کردم 

یعنی اشتباه کردم 

اخه فقط قشنگش اون بود بقیه خیلی خاص و تابلو بودن 

بچه شما خوب شده 

بیخیال عزیزم .دختر من از دوسالگی مشکل داره .پاهاش ایکسی هست و کف پاهاش صافه و مچ پاهاش چرخیده .منم ا ...

تهرانی 

پیش کدوم دکتر میبری 

به من گفته کفش ها را باید ۸ساعت خونه بپوشه

اگر بخوام مهمونی برم باید با همین کفش ها ببرم 

یا میتونم چند دقیقه عوض کنم

کفش هاش را صورتی انتخاب کردم  یعنی اشتباه کردم  اخه فقط قشنگش اون بود بقیه خیلی خاص و تا ...

اخه این رنگ های فانتزی زود کهنه و خراب میشن و نمی شه واکس زد براشون .عزیزم این کفش ها کلا تابلو ان چه بخوای چه نخوای.کف کفش یه جور خاصه .حالا آماده میشه میفهمی چه میگم

بنده ها خدا دارن ....
اخه این رنگ های فانتزی زود کهنه و خراب میشن و نمی شه واکس زد براشون .عزیزم این کفش ها کلا تابلو ان چ ...

😢😢😢تو عکس هم متوجه شدم تابلوان 

حالا چی کار کنم

برم عوض کنم

نگفتید پای بچه شما تغییری کرد

اره اونم دکتر گفت داره

در چه حده؟ دختر من زیاااده.‌دکتر‌خنگ گفت مشکلی نداره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706