2733
2734
عنوان

چه وعضشه یه مشت احمق‌ریختن تو سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 205 پست
عوققققققق اون لجن رو می گی که همه رو فوش داد؟ 

اره همون

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داری من بیام نی نی یار بشم کمکت کنما

بللله که دوست دارم اگر میشد که خیلی خوب بود

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اره تایم من خیلی شلوغ میشه اما خوب چاره ایی نیست من سعی میکنم در اسرع وقت رسیدگی کنم اگر کاربرها کمت ...

سلام عقاب خسته🤕

چرا آی پیش رو نمیبندین؟

حالا اگه من میگفتم س مثل سیاست 💣💣🥺🥺🥺

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2728
این کاربر فقط 7 دقیقه بود که عضو شده بود و تعلیق شد

نینی یار جون

من دوستام پیام دادن برام

خیلی وقت پیشا

قبل از اینکه باز کنم اونا تعلیق شدن

حالا علامت پیام مونده بالای صفحم

چ کنم؟؟؟

۵ تا پیام نشون میده تو صفحم میرم توش هیچی نیس

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
اره همون

چشمام و باید با اسید سولفوریک بشورمممم😫

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
بللله که دوست دارم اگر میشد که خیلی خوب بود

ولی متاسفانه نمیشه☹☹

خدایی نینی یار بودن سخته

پاشی از خواب ببینی ۱۰۰۰ تا اعلان برات اومده همشم دعوا و فحش🤦🏻‍♀️😐

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
چشمام و باید با اسید سولفوریک بشورمممم😫

منم😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2738
اره تایم من خیلی شلوغ میشه اما خوب چاره ایی نیست من سعی میکنم در اسرع وقت رسیدگی کنم اگر کاربرها کمت ...

کاربرا که خیلی درگیر میشن من واقعا میگم کار نی نی یار شب خیلی سخته . نمی تونید بگید براتون کمک بذارن ؟ اینجا بعضیا هستن فکر کنم حتی حاضرن بدون حقوق نی نی یار بشن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

با عرض معذرت شما اصلا درست رسیدگی نمیکنید 

چند روز پیش یکی هرچی از دهنش دراومد به من گفت بخاطر اینکه بهش تذکر دادم حرفای جنسی نزنه و با اینکه من جواب فحش هاش رو ندادم شما اومدی به هردومون تذکر دادی 

ریپلایتون کردم که دلیل تذکرتون به من چیه وقتی اون فحاشی کرده و جوابش رو ندادم ولی چیزی نگفتین

همچین موردی قبلا پیش امده بود و بقیه نینی یار ها قطع دسترسی میکردن کسی که فحش داده بود رو ولی شما حتی نخوندی ببینی چی شده

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
مرده عکس دم و دستگاهش گذاشته بود

چندششششششش بود 

زدم رو لینک عکس و دیدم شوکه شدم 

الان دارم می رم چشمام و بندازم تو اسید 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
سلام عقاب خسته🤕 چرا آی پیش رو نمیبندین؟ حالا اگه من میگفتم س مثل سیاست 💣💣🥺🥺🥺

بستن ای پی زمان میخواد باید به بخش فنی بگم که الان نیستن البته گزارش دادم  البته ایشون معلومه با برنامه اومده چون با کاربرها مشکل داره اعصاب خودمم خراب شد تاپیکاش دیدم خیلی برای بچه ها ناراحت شدم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
نینی یار جون من دوستام پیام دادن برام خیلی وقت پیشا قبل از اینکه باز کنم اونا تعلیق شدن حالا علا ...

کاریش نمیشه کرد مال من شده 70

بستن ای پی زمان میخواد باید به بخش فنی بگم که الان نیستن البته گزارش دادم  البته ایشون معلومه ب ...

نی نی یاررر

تاپیکش انقد چندش بود من الان چشمام و درآوردم دارم با اسید غسل می دم 😑😑😑

حالم بهم خورد مردک چندش 🤢

2706