2726
عنوان

چه وعضشه یه مشت احمق‌ریختن تو سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 205 پست
🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂😂 اوناک حتما ولی دارن بهت توهین میکنن و اینا باید چکار‌کنی؟ من خودم‌عصبیم اعصابم ...

من چ منم چ من منم😐🖐️

انقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چ منم چ من منم😐🖐️

🤦🏻‍♀️😂اسم‌نداشتم خو😂

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
دقیقا حالا تا سه ساعت باید ترکشاشو تحمل کنیم😑

والا خب اونم میگه با خودش خوب به هدفم رسیدم یه سایتو متشنج کردم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728
نداری؟؟؟؟؟؟؟

منظورم‌اینه اسم‌برای نام کابری وگرنه اسمو ک دارم  دلارامم😂

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
نینی یار مرسی ازت بخدا دمت گرم🤦🏻‍♀️♥️

به خدا زودتر از این نمیرسم داشتم یه تاپیک دیگه درگیری حل و فصل میکردم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اههههه من تو سایت بودم چرا ندیدم بازم یه جنجال دیگه رو از دست دادم  تف به این روزگار

چه بهتر ندیدی🤦🏻‍♀️💔😂

برای همینم دمت‌گرم بخدا 🥺♥️

میگم خب چرا کمک نمیگیرین ؟ دست تنها سختتون نیست ؟ آخه یه نی نی یار اونم برای ساعات اوج شلوغی کم نیست؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706