2410
2553
عنوان

تو زندگیت چیارو تجربه نکردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 51 پست

نمیخوام موسیقی یاد بگیرم پیانو، دوست دارم برم کلاس نقاشی ،دوست دارن سوارکاری بر، شنا بلد نیستم یعنی دوست دارم درست درمون یاد بگیرم، دوست دارم یه آزمایشگاه کوچولو شخصی برا خودم داشته باشم، دوست دارم یه کتاب بنویسم، دوست دارم یه عالمه کتاب خوب بخونم ، دوست دارم خیاطی یاد بگیرم برا دخترم لباس خوشگل بدوزم، وخیلی دوست دارم تو حیاطمان یه باغچه کوچولو درست کنم توش سیز و گوجه و فلفل بکارم، دختر کوچولوم ازشون لذت ببره

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
نمیخوام موسیقی یاد بگیرم پیانو، دوست دارم برم کلاس نقاشی ،دوست دارن سوارکاری بر، شنا بلد نیستم یعنی ...

میخوام چرا شد نمیخوام  میخوام پیانو یاد بگیرم

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیدونم شاید درست بگی ولی نمیتونم درکش کنم من 

یکم به روح و روانت برس بخند طبیعت گردی کن تا پرده ذهنت بازتر بشه و بهتر بتونی فکر کنی با خستگی و غم و استرس و...ادم تو هیچی موفق نمیشه موفق باشی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2714
جواب تاپیک تو دادم 

سلامتی رو تجربه نکردی!!!؟؟وااو امیدوارم سلامت باشی و سالم بشی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

دختر داشتن 

یه دختر سالم و ناز و لوس که خودشو بهم بچسبونه

دلم میخواد با وجودش زندگیم رنگارنگ و صورتی بشه

خداااااااااااا صدامو بشنو بهم دختر بده😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
جواب تاپیک تو دادم 

امیدوارم سلامتیت رو بدست بیاری  شب خوش

2706