2737
2734

سلام دوستان من ٩٠درصد قسمت حلو موهام سفيده خيييلي رو اعصابمه تا حالا هم نزاشتم كسي ببينه حالا قصد بارداري دارم نميدونم چيكار كنم توروخدا اگه روشي براي رنگ كردن مو سفيد با مواد گياهي دارين بهم بگين

دکتر من گفت رنگ مو بدون آمونیاک عیب نداره تا حالا سه بار زدم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر من گفت رنگ مو بدون آمونیاک عیب نداره تا حالا سه بار زدم

ارایشگر من گفت بعد ۶ ۷ ماه انجام میدیم اولاش ممکنه اسیب بزنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
ارایشگر من گفت بعد ۶ ۷ ماه انجام میدیم اولاش ممکنه اسیب بزنه

از دکترت بپرس

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
از دکترت بپرس

قبول نمیکنه دکترم منم موهام سفید داده بدم میاد البته زیاد تیست ولی همونم ...

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
قبول نمیکنه دکترم منم موهام سفید داده بدم میاد البته زیاد تیست ولی همونم ...

اگه دکترت هم گفته نه که کلا هیچی ولی اگه قهوه و حنا بذاری بعدا دیگه رنگ نمیگیره اگه خیلی کمه ریمل مو بگیر صبحا بزن 

2738
آخه مواد شیمیایی رنگ خیلی زیاده فقط بخاطر امونیاکش نیس که میگن نزنید تعجب کردم از حرف دکترتون🤔

درسته ولی موضوع مقدار و مدتیه که قراره بهت برسه بقیه مواد خیلی طول میکشه جذب شه ولی آمونیاک نه زود جذب میشه

هایلایت در بیار تو همین موهای خودت

هایلایت خیلی کم حجم ولی تعدادش نسبتا زیاد باشه

بعد قاطی میشه با سفیدا وقتی دربیاد

هیلایتشم مثل امبره دربیاره ینی از ریشه نباشه

نمیدونم چجوری توضیح بدم واضح باشه😅

حنا و رنگ گیاهی هم بعد از مدتی میره میشه مو بلند بشه رنگ روش ثابت بمونه؟

آره حنا میمونه انقدر که اون تکه از مد قیچی شه اگه دکلره یا رنگ روشن بیاد روش ممکنه سبز شه ریسک حنا زدن خیلی زیاده

آره حنا میمونه انقدر که اون تکه از مد قیچی شه اگه دکلره یا رنگ روشن بیاد روش ممکنه سبز شه ریسک حنا ز ...

هم میتونن بعد کوتاه کنن

هم میتونن پاک کنن با دکلره یا دکو کرم

برای بعضیا هم خودش پاک میشه

2706