2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی بیاید خوابای آشفته من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 65 پست
ناامید نباش انشاالله به حق امام حسین سال دیگه این موقع بچت بغلت باشه یه لحظه حس کردم بچه اولت پسر ن ...

😍😍😍😍😍

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ایت الله حق شناس گفتن حتی اگا یک نماز،صبحت قضا بشه تضمین نمیکنم حاجت بگیری  اگه حاجت میخوای ...

چقد سخته اما باید بتونم..خیلی واسم مهمه فکر بچه زندگیمو مختل کرده

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2728
ممنونم عزیزم😍😍خدا هرچی بده راضیم دختر و پسر به اون خدایی که دوستش دارم واسم فرقی نمیکنه هر کدومش و ...

بهت حسودیم شد😂خوش به حالت

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
https://www.google.com/search?q=بهجت نماز اولوقت تاخیر در ازدواج&client=ms-android-huawei&pr ...

دقیقا همینه

عزیز دل . 

اگه قرار باشه وجود سختی ها و بلاها توی زندگیمون از قهر خدا باشه پط خدا با پیامبرو امام هاش از همه بیشتر قهر بوده و باهاشون خشم و غضب کرده  .

سختی و بلا برای ما انسانهای عادی یا بری پاک شدن  آثار گناه از روحمون هست ، یا برای بالا رفتن مقام و بندگی مون هست.

پس بازم لطف خداست که وقتی میبینه کم اراده ایم و یه جای کارمون مشکل داره خودش تعمیرمون میکنه.

یه سنگ طلا از اینکه توی کوره میره و میسوزه ، از اینکه زرگر با مته و انبر اونو خورد میکنه ناراحت نمیشه ،چون میدونه که داره تبدیل به ارزشمند ترین گوهر ها میشه.

بهت حسودیم شد😂خوش به حالت

😁واقعا؟! موقعی که نمازامو بخونم فک کنم خدا خیلی دوستم داشته باشه نه؟!من همش فک میکردم خدا میخواد عذابم بده..دعا کن بتونم نماز خون بشم کاشکی خدا ببخشتم یه آدم دیگه ای بشم

2738
😁واقعا؟! موقعی که نمازامو بخونم فک کنم خدا خیلی دوستم داشته باشه نه؟!من همش فک میکردم خدا میخواد عذ ...

همین الانشم خیلی دوست داره خیلی زیاد من اینو میتونم حس کنم بعد نماز،خوندنت ک ستایشش کنی و براش سجده کنی و باهاش حرف بزنی و صمیمی بشی خیلیییییییییییی بیشتر دوست خواهد داشت

😁واقعا؟! موقعی که نمازامو بخونم فک کنم خدا خیلی دوستم داشته باشه نه؟!من همش فک میکردم خدا میخواد عذ ...

میبخشه اگه گناهات قدر دریاها و جنگل ها و اسمانها و زمین باشه باز،میبخشه تمام قدرت دست خداییه ک خیلی بی نهایت بخشنده و رئوف و مهربونه

اینو دانلود کن ، نماز صبح کوک کن ، آهنگ هشدار رو بذار روی صدای بلند ، روش قطع شدن رو هم ۵ تا مسئله ساده ریاضی بذار ،اگه بیدار نشدی به من لعنت کن https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details?id=droom.sleepIfUCan&hl=fa&gl=US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3D%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%85&pcampaignid=APPU_1_TlkPYO-HCoKW1fAPk_6U4Ak&ved=2ahUKEwjv5sOjo7juAhUCSxUIHRM_BZwQ8oQBMAJ6BAgEEAc&usg=AOvVaw1Vl8uXCbC-IT8vNi_NivPp

‌کاربر آقا
عزیز دل .  اگه قرار باشه وجود سختی ها و بلاها توی زندگیمون از قهر خدا باشه پط خدا با پیامبرو ا ...

من متاسفانه مدام در حال خودخوری و فکرم..وسواس فکری دارم،هی اتفاقات رو به هم ربط میدم،یه چیزی همش تو دلم حرف میزنه منفی میبافه..میگه نمیشه خدا حاجتتو دیدی نداد..دیدی دوستت نداشت..😔میدونم اون فرد شیطانه 

ان شالا که نماز خون میشم اما ای کاش خدا امتحان سخت ازم نگیره از همون اول...من همینجوریشم تنبل کلاسم😐

اینو دانلود کن ، نماز صبح کوک کن ، آهنگ هشدار رو بذار روی صدای بلند ، روش قطع شدن رو هم ۵ تا مسئله س ...

باد صبا دارم تو گوشیم مرسی دوست عزیزم😘

همین الانشم خیلی دوست داره خیلی زیاد من اینو میتونم حس کنم بعد نماز،خوندنت ک ستایشش کنی و براش سجده ...

مرسی که اینارو گفتی هرروز میام این تاپیک رو میخونم یادم میارم که خدا فراموشم نکرده..شاید تلنگری بشه برم نماز بخونم

من همیشه مهربونی خدا رو برای بچه هام اینجوری ملموس میکنم ، میگم من شما رو دوست دارم ؟

اونا میگن آره ، میگم چقدر ؟

میگن : خیلی .

میگم اگه شما از من چاقوی تیز آشپز خونه رو بخواین  برای بازی کردن ، من بهتون میدم یا نه؟

بعد فکر میگن خب :نه .

بعد بعشون میگم چون من خیلی خیلی دوستون دارم و تجربه ام هم از شما بیشتره و میدونم این براتون خطرناکه بهتون نمیدم ، سعی میکنم حواستون رو به چیز دیگه ای پرت کنم.

پس اگه ما هم از خدا که خیلی بیشتر از مادر که عاشق بچه هاشه، بنده هاشو دوست داره چیزی بخوایم و بهمون نده باید ایمان داشته باشیم که به نفعمون نبوده و از سر محبت و لطفش بوده . 

شرایط که درست بشه ان شاءالله  خواستمون رو میده.

شاید شرایط شما اینه که باید نمازتو بخونی تا آمادگی پذیرش یه موجود پاک رو پیدا کنی شاید بچه شما بخواد برای امام زمانش فرد موثر و کارامدی باشه. این ترک واجب شما مانع این رشد بچه تون میشه.

توی حدیث داریم که سعادت و شقاوت هر شخص از شکم مادر  ، درپیشانی او نوشته میشه . 

از طرفی توی دعای عهد میخوونیم فساد  در دریاها و صحراها آشکار شد به خاطر گناه انسانها.

آیا با این وجود گناه مادرروی طفل معصومش اثر بد نمیذاره؟

من دلم بهت خیلی روشنه عزیزم. مطمئنم خدا خیلی دوست داره و داره برات پیغوم پسغوم میکنه که برگردی ، پس دیگه خیلی ناز نیار و برو تو آغوشش

2706