2726
عنوان

باورم نمیشه پسرام خوابیدن !!!!!!!!!!

309 بازدید | 15 پست

از ساعت ۱۰ونیم دارم میخوابونمشون.. الان خوابیدن

بچه های شما چجوری میخوابن?

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماروخوابوندن میخوابن میگم بابا بخوابین والا ما نه چیزی میخوریم نه جایی میریم نه کاری میکنیم آسوده بخوابین

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2728
خونه تاریک  توی بغلم باشه بخوابه پیشم  صدای نفسمو بومو باید بفهمه تا بخوابه و بیدار نشه ...

خدا حفظش کنه چند سالشه؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
دختره من بایدبراش کلی قصه بگم تابخوابه

خدا حفظش کنه. ناشالله چند سالشه؟

عادتش دادم ۱۰تا نهایت ۱۲ میخوابه 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

دخترم 1 سالشع اوایل زیر سینه میخوابید الان عادتش دادم بازی کنه خسته بشه شیرخشک بخوره بخوابه نهایتا 1 و نیم خوابه

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
دخترم 1 سالشع اوایل زیر سینه میخوابید الان عادتش دادم بازی کنه خسته بشه شیرخشک بخوره بخوابه نهایتا 1 ...

اولا شیر خودتونو میدادین؟ از کی شیر خشک میدین؟

پسر من ۸ سالشه هروقت بگم برو بخواب میره مسواک میزنه نیم ساعت بعدشم خوابه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اولا شیر خودتونو میدادین؟ از کی شیر خشک میدین؟

اره تا 1 سال شیر خودمو دادم بنا ب دلایلی باید از شیر میگرفتم 1 هفتع پیش گرفتمش... 

شبرخشکم از 6 ماهگی بعنوان کمکی میدادم

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2706