2726

میان تو زندگی ی مرد زن و بچه دار؟؟؟خو د آخه احمق این عن اگه آدم بود ک ب زن و بچه خودش رحم میکرد ن ب تو هرزه!!!!

خدایااا این جور زنا رو ب بدترین شکل مجازات کن .... جالب اینجاس همههه چ زن چ مرد واسه خیانت توجیهشون اینه ک زن خراب خیییلی زیاد شده!!!!!!بابا تروقران خودتونو نندازین تو زندگی مرد زن و بچه دار ک آه اون زن و بچه یقتونو میگیره

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

به نظرت اگه مرد بچه دار نره سراغ اونها بهتر نیست؟ خوب دعات رو عوض کن یا اونها رو نفرین کن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به تو چه

چ طرز حرف زدنه راست میگه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

درسته حرفت

ولی جالبیش اینجاست هیچ حرفی از اون مرده هرزه و خیانتکار زده نشده که ممکنه گفته باشه زن ندارم 

یاهزار دروغ دیگه 

بعدشم مردی که خیانتمیکنه ارو محبور که نمیکنن خودشم دلش خاسته دیگه 

کار هردو اشتباهه ولی نمیدونم چرا اسمه اقاییونی که اینکارو میکنن درمیون نیست الان؟

اینجور زنا رو من از نزدیک دیدم، اکثرا محتاج یه لقمه نونن، میان آویزون یه مرد میشن که فقط شبا توی جوب نخوابن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
به نظرت اگه مرد بچه دار نره سراغ اونها بهتر نیست؟ خوب دعات رو عوض کن یا اونها رو نفرین کن

اونکه 100درصد عزیزم ولی اگه ما زنا ب همدیگه رحم کنیم اونا هییییییچ کاری نمیتونن بکنن 

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2706