2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام سه سال پیش بود علاقه خیلی خاصی داشتم که شناختم نسبت به جن ها بیشتر بشه با دو نفر آشنا شدم که هردو جن داشتن یه گروه سه نفره زدیم بحث جن بود اونا باهم صحبت میکردن ومن فقط نگاه میکردم(روی تخت خواب دراز کشیده بودم) گاهی هم یه ایموجی میفرستادم تا این که یکیشون تونست با جنی که داره وارد خونه اون یکی بشه میگفت برو از یخچال نارنگی بیار واین چیزا منم حسابی ترسیده بودم که یهو به فاصله بیست تا سی سانت از رو تخت بلند شدم یه چیزی انگار داشت موهامو میکشید رو به عقب کاملا تو هوا معلق بودم فقط جیغ میزدم وگریه میکردم که یهو گفتم بسم الله الرحم الرحیم بعد سوره ناس خوندم یهو ول شدم روتخت همش گریه میکردم وجیغ میزدم از اون موقع دیگه میترسیدم برم سراغ جن واین چیزا 

اون زمان هم فال ت اروت ورق وشمع میگرفتم جن گیری میکردم دعا مهر ومحبت وکار واین چیزا کسی میخواست بهش میدادم ولی دیگه توبه کار شدم 

beauty_as_saloon فالو کنید مرسی منم فالو میکنم
یه شب خواب بودیم در بالکن باز بود شوهرم صدام کرد گفت قمه کجاست😱 یه سایه عجیب افتاده بود تو خونه و ص ...

وای یا ابرفرز

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
واییییی .ی نفر میگفت شوهرم لباس پوشید بره سرکار بهش گفتم زوده ک بعد نگاه کرده دیده شوهرش تو تخته&nbs ...

😱😱😱

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
2706