2737
2734
خوب تو نی نی سایت چی کار داری؟ باید دنبال درس و مشقت باشی یا یه محیطی که چیزی برات داشته باشه الان د ...

جنبه سرگرمی داره واسمون‌ماهایی هم که باید دنبال درس و مشقمون باشیم‌کلی مشکل داریم که فقط میتونیم اینحا مطرحش کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب تو نی نی سایت چی کار داری؟ باید دنبال درس و مشقت باشی یا یه محیطی که چیزی برات داشته باشه الان د ...

هیچ کدومو نداریم ولی خب من خودم به شخصه سوالاتی داشتم که مطرح کردم و خانم ها هم خیلی خوب راهنمایی م کردن

والا اینجا مناسب نیس اونجا مناسب نیس کجا مناسبه ما بریم با چهارتا همسن های خودمون حرف بزنیم

عزیزم یه گروه با دوستان بزن

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
2728
2738
ما تو اون فضا هاش نمبایم گوشه خودمونیم

عزیزم مگه میشه نیای؟ 

ادمی کنجکاو

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
جنبه سرگرمی داره واسمون‌ماهایی هم که باید دنبال درس و مشقمون باشیم‌کلی مشکل داریم که فقط میتونیم این ...

آخه اینجا واقعا محیطش خوب نیست اصلا ذهنتون مسموم میشه به نظر من بهتره تو واتزاپ یا تلگرام با هم سن و سالای خودتون در ارتباط باشید. البته که شمام دیگه بچه نیستید و خودتون تصمیم میگیرید ولی من کلا موافق فضای بارداری و بچه داری واسه یه خانم زیر ۲۰ سال نیستم به نظرم چیزای مهم تری توی اون سن هست که خیلیم قشنگ ترن

عزیزم یه گروه با دوستان بزن

خب قربونت برم ما گروه با دوستان داریم ولی فقط کسایی که نزدیک خودمونن و میشناسیم

اینجا ادم یه مشکلی داره میاد مطرح میکنه هر خانومی تو هر سنی و هر شهری باشه جواب میده

تو همه ی تاپیک ها نمیریم که  خودمون میدونیم تو چه تاپیک ی بریم والا ما هم اعصاب اضافه نداریم😂 ...

عزیزم فکر میکنی

چون همه چیزهای اینجا مطرح میشه.  مربوط به زندگی متاهلی و بزرگسالی هست

خب قربونت برم ما گروه با دوستان داریم ولی فقط کسایی که نزدیک خودمونن و میشناسیم اینجا ادم یه مشکلی ...

مطرح کردن مشکل هیچ اشکالی نداره

اما این سایت عجیب اعتیاد اور هست

و ترک کردنش واقعا سخته

2706