2726
عنوان

بامادرشوهربد چه میشه کرد

567 بازدید | 55 پست

خانوما مادرشوهرم همش انتظارداره..هی زنگ بزنم یااینکه پول بدم یا چیزی بخرم براش.البته من درحدی انجام میدم ولی خب راحت نیستم همش تو استرسم اگه دوروز دی  زنگ بزنم قیافه میگیره و قهر میکنه بعدشم تو روی آدم هرچی دلش خواست میگه.سری آخر برگشت بهم گف حیفه ما ..تازه همه اینا درصورتیه که شوهرم خودش اینجوری نیس ولی ما گیر نمیدیم...بابااینا خیلی گیرن.بخاطر رفتاراشون از شوهرمم سرد شدم چند وقته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا اونجایی که میتونی دوری کن ازش از اول خودت بد عادت شون کردی من از همون دوران عقد هفته ای ی بار زنگ میزدم الانم که ایقد بهم بدی کردن یکساله قطع رابطم خداروشکر 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
تا اونجایی که میتونی دوری کن ازش از اول خودت بد عادت شون کردی من از همون دوران عقد هفته ای ی بار زنگ ...

والا من زنگ نمیزدم انقد گلایه کردن و کردن دیگه حدنداره.یه دعوای بزرگ راه انداختن تاجاییکه پای خانواده ها اومد وسط

محل نزار من خیلی باخانواده شوهرم خوبم ولی وقتی پیشمن وقتی دورن اصلا ن زنگ ن پیام تا وقتی ک خودشونم زنگ بزنن اول نق میزدن ولی دیدن هی میگم کار دارم یادم میده اتفاقا داشتم شمارتونو میگرفتم زنگ زدید ک الان دیگه فهمیدن ‌ک خودشون باید زنگ بزنن من عادت ب زنگ زدن ندارم

2706