2733
2734

الان بادیپلم کجاکارمیدن خواهش میکنم من نیازدارم واسه خودم یه حقوقی داشته باشم یجابگیدبرم ویه حقوق معقولی داشته باشم ترجیحافضاش زن ومردباهم نباشن بگیدتوروخدافقط نیاییدنگاکنیدنظربدیدخواهرای خودم 

کار تایپ انحام بده تو خونه 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

تو هر شهری متفاوت عزیز دل.باید بگردی

منشی دکتر و..

کار تو فروشندگی های زنونه 

کار تو دفاتر بیمه و پیشخوان و کافینت (یه کوچولو کامپیوتر باید بلد باشی کاری ب مدرک ندارن خیلی جاها)

و...

در کل باید بگردی اگه شوهرتون بزرگ و دفتر کاریابی داره برو بسپار برای کار

یا برو تو نت کانال ایران استخدام رو سرچ کن عضو شو اونجا هم مورد زیاد میذارن برا سرتاسر ایران

ممکن شهرتون هم کانالی یا گروهی برا کاریابی و استخدام داشته باشه یا از دیوار سرچ کن و..

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
ممنون گلم😍بنظرت یکاری که بین خانوماباشه چیه

والا مورد برای کار زیاد هست عزیزم من ک کانالا و آگهی استخدام و..رو میبینم برای خانما مثل همین منشی مطب دکتر زنان یا فروشندگی های زنونه یا کار تو آشپزخونه هایی ک محیط زنانه است یا کار تو مهدکودک یا پرستار خصوصی کودک..همه اینا زنونه ان 

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
والا مورد برای کار زیاد هست عزیزم من ک کانالا و آگهی استخدام و..رو میبینم برای خانما مثل همین منشی م ...

مرسی ازپیشنهادای خوبت ببخشیدخودتون الان شاغلید اگ آره چ شغلی