2733
2734
نمیزارم رابطه ی جنسی داشته باشیم بدم میاد.هر وقت گلگی میکنه میگم نمیتونم برو زن بگیر.اخرین نزدیکیمون ...

حتما يه دكتري مشاوره اي چيزي برين

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

قطعا نمی مونم مگه میشه عشق و احساس رو نصف کرد ،اونیکه میره زن میگیره حقی نداره و موندن باهاش  تزریق سم هست  ذره ذره تو وجودت کسی حاضر میشه هر لحظه سم در وجودش و روحش باشه عقل حکم میکنه فاصله بگیری .اینکه یه عده می مونن دلیل به درستی این رفتار نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂 بیشتر خوش میگذره ک بهت انگاری

واااای خدامرگم بده اره انگار😂😂

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728
نمیزارم رابطه ی جنسی داشته باشیم بدم میاد.هر وقت گلگی میکنه میگم نمیتونم برو زن بگیر.اخرین نزدیکیمون ...

واااای خدای من😳😳😳

گناااااه داره بیچاره توروخدا برو دکتر خودتو درمان کن..

زندگیتو خراب نکن

همین که طلاق نگیری و اون از حرص تو خفه بشه  بالاترین لذت

واقعا طرز تفکرت من رو تحت تاثیر قرار داد

خیلی رفتم تو فکر

من دارم طلاق میگیرم ولی الان این حرف رو زدی اصلا یه جوری شدم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
واااای خدای من😳😳😳 گناااااه داره بیچاره توروخدا برو دکتر خودتو درمان کن.. زندگیتو خراب نکن

😔😔😔

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2738
آره این خیلی نظر خوبیه کاش به مردهامون هم بگن اگه خانمتون بهتون خیانت کرد اصلا به روش نیارید فقط محب ...

خانومه جایی نداشته بره مرده هم پرو نشه کاره زیرکانه ایه به روش بیاره نتونه طلاق بگیره چی میشه

میگم هری

خونه م جدا میکنم

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2706