2733
2734
عنوان

توروخدابه دادم برسیم خواهش میکنم

485 بازدید | 48 پست

سلام توروخدا به دادم برسین من پنج سال پیش یه خاستگاری داشتم قراربود ازدواج کنیم که نشد من بایکی دیگه ازدواج کردم  واون اقاهم همینطور ماتوعقدبودیم هردو،بعد من ازهمسرم جداشدم واون اقاهم بنابه گفته اهالی شهرمون بخاطر کلاهبرداری پدرزتش و این اختلافات جداشدوهرروز بمن زنگ و پیام میداد که بی تو مییرم وفلان  اینبار بااید باهم ازدواج کنیم مننم جوابشو ندادم تااینکه این گفت مریضم سرطان دارم توروخدا گوش کن ببین چی میگم قول بده بامن لزدواج کنی منم دقیقا گفتم م باشه هروقت قصدشو داشتم ازدواج میکنم وخلاصه این اقا یه سیریش به تمام معناشد برای من و چون طلاق همزمان داشتیم مردم گفتن میخان باهم ازدواج کنن خلاصه من کلا ارتباطی که درخد پیام بود فقط و متاسفانه ی عکس ازخودم رو قطع کردم.و دوباره ازدواج کردم الان چن ناهه هرروز پیام میده تو اینستا ومنو تعدیدمیکنه میگه اسکرین پیاماتو دارم ک قول ازدواج دادی به یه مرد متاهل منتظر شکایتم باش میخام بدونم واقعا میتونه بره  شکایت کنه یافقط میخاد منو بترسونه زندگی رو زهرکنه ؟من اصلا چیز خاصی نگفتم و اگه اسکرینم داشته باشه از هر صدتاش نودونه تاش التناسای خودشه  

نمیتونه شکایت کنه چون تو حق انتخاب داری

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن بابا تو ک چیزی نگفتی تومیتونی شکایت کنی توام بگو من میگم متاهل بود ولم نمیکرد البته باید ثابت کنی 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

به همسرمم یه بار پیام داده که به توهم میگه عاشقتم؟ منم به درم گفتم ولی پدرم نمیدونه نا ی ارتباط کوچیک تلفنی وپیامکی داشتیم وداره ازاون سواستفاده میکنه برا ترسوندن من ‌منم اصلا نمیتونم این قضیه رو ب بابام بگم میترسم به فامیلنون گفتم بعد این یارو مزاحم نوشته ادم نیفرستی منوتهدیدکنه پیج من فیکه ولی پیج تو به اسم هودته اسکرین پیاماتم هست

2738

شکایت ب چ جرمی!!! اون زمان ک شما پیام میدادی جدا شده بودی ایشونم همینطور،و تازه شمام گفتی باشه اگ خاستم،هیچ قولی نبوده،بعدشم الان شما میتونی بلاکش کنی و اگ میترسی سر لج بیفته باهات،اینستاتو دلیت اکانت بزن ک مزاحمت نشه،یا خط تو عوض کن

نه برعکس شما میتونین ازشون شکایت کنید ولی با مدرک و اسکرین شات!

خب اونم از من اسکرسن شات داره ولی نال من زمان مجردیم بود الان کع متاهلم واین اقا باپیچ فیک پیام میده قابل ردیابی هست؟

2706