2733
2734

آیاداشتن دوس پسرکاردرستیست؟؟

(١۰)نمره

باذکرچندمثال

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگ اخلاقت احساسی و وابسته نیستی خوبه فقط صرفا جهت تفریح البته حد و مرز بلد باشه

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢
2738
صد بار گفتم و باز میگم هیچ پسری ارزش وقت گذاشتن تو دوستی نداره،اگه قصدش ازدواجه همون اول بیاد با خا ...

اینو خیلی قبول دارم

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

نه... 

ولی بعضی وقتا موقتا خلا عاطفی آدم پر میشه 

و البته بعدش دو برابر ضربه وارد میشه 

پی نمی ارزه...

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

خیر

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           

از نظر من و برای خودم کار اشتباهی بود وهیچ وقت هم دوست پسر نداشتم

کلا به نظرم وقت تلف کردن میدونستم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706