از هفته ۳۲ به بعد که سنو میدی 

من الان 23هفته ام دو روزپیش رفتم سونو وزن بچه را گفت 500گرم دکترم گفت اصلا خوب نیس شما یادته وزنش چقدر بود

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وزنش خوبه نترس

مرسی عزیزم 

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 
من ۱۹هفته۲۸۰بود😐

پس وزنه بچم خوبه

وااای چرا؟واسه بخیه؟خونریزی؟

اره بخیه هام بازشدن عفونت کردن😢 چرک و خون میومد وااای یادم ک میفته تن و بدنم میلرزه 

خونریزی هم داشتم پد میذاشتم بخیه ها گیر میکرد بهش

مراقبتم کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری شدم من

مادرشوهرم ۶ کیلو اورده میگه اذیت نشدم ۲ تا بخیه خوردم🙄🙄🙄🙄

قدیمیا ازاین فانتزیا زیاد دارن باور نکن مگا غار علیصدر خواهر من

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706