2410
2553
عنوان

اگه شوهرتون با خاهر زاده ش برقصه نارحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بد گلم خواهر زاده دایی یا مالکیت طلبی حس مالکیتت افراطی یا شکاکی

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

وا اصلا حساسیتت منطقی نیی

اگ بخوای ب این فک کنی ک بخواد اذیتت کنه هم نمیشه چون خوااااهر زادشه دوست یا فامیل غیر خونی ک نیس

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

وای دیگه خواهشا بس کنید 

خواهر زادشه ها 

نه من ناراحت نمیشم

خودمم خیلی با داییام راحتم،باهمم می رقصیم

زنداییامم کلی دست میزنن 

حس منفی و انرژی منفی ای ک پیدا کردی،تاثیر میذاره روی زند گیت گلم 

مثبت فکر کن و همرو دوس داشته باش 

2714
الان روشنفکرای سایت می ریزن اینجا و میگن خودتو به روانشناس نشون بده😏😐

🤐🤐🤐🤐🤐انگار متوجه محارم اینا نمیشین..لطفا درمورد رقصم نگین..ک رقص زن ب زنم حرومه ولی همه انجام میدن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

نه مگه ادم به دایی و دختر خواهر حساس میشه 

منم با داییم خیلی خوبم حتی الان که ۲۹ سالمه هم داییامو میبینم بخدا باهاشون کشتی و بزن بزن هم میکنم 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
وا خواهرزادشه خب 🙄

اخه شما نمیدونید دقیقا بخاطر اینکه حرص منو دربیاره ینکارو میکنه مثلا یبار بهم گفت اگ داییم حرفتو گووش نکرد ب من بگو از من زیاد حرف شنوی داره

زیر گروه بنفش💜💜💜 وزن شروع چالش پاییزی۷۴ وزن هدف ۶۵💜💜💜

شما باید یجوری نشون بدی که اصلا برات مهم نیست 

وقتی میرقصن با خوشحالی براشون دست بزن 

یا تو هم پاشو باهاشون برقص 

اینجوری اگرم قصدش حرص دادن شماست نقشه اش نقش بر آب میشه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
بهمین دلیل حق داری. وگرنه اشکال نداشت

😂

انصافا خیلی حرص دراره ک هی بگه تو نبودی منو دایی فلان حا بودیم و...عییییی بدم میاد...

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2706