2733
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر تو یه ساختمون

574 بازدید | 41 پست

سلام خانوما شبتون بخیر

من الان عقدم قراره۵ ماه بعد برم سر خونه زندگیم

مادرشوهرم اینا طبقه یکن ماهم قراره بریم طبقه ۳.

ولی میترسم برام مشکل ایجاد شه. خودمم شاغلم

میخواستم ببینم کسی تجربه اینو داره ک باید چجوری باهاشون رفتار کنم ک ب مشکل برنخورم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببين عزيزم من مادرشوهرم و شوهرم خيلي خوبن خيليييي

سر دخالت يا اين ك جند بار برم و بيام و...مشكل ندارم ولي

مثلا حايي بريم ميدونن و حس ميكنم صد در صد مستقل نيستيم تو دعوا همش ميترسم صدام برع و اينا 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بستگی ب شوهرت داره چجورادمیه اگه زیاادی باحانوادش راحته برات مشکل میشه 

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
2738

رو نده هردم خونت باشن ، شاغلم هستی سرزده نیان بگن وای خونت کثیفه ، با شوهرت شب درمیان شده بری سر بزن بعد بیا تنها نفرستی بهتره پرش نکنن ، دعوا هاتونم نشنون که فقط دخالت میکنن موقع دعوا برید بیرون همدیگه رو فحش بدید ولی خونه اونا ندید چون ممکنه مثل مادرشوهر من پشت در گوشش و بچسبونه

تجربه خودم نیست ولی اطرافم دیدم یکی از توقعاتی که دارن اینه که هر مهمونی که میاد خونشون بری برای پذیرایی. یا وقتی میان طبقه پایین، خونه شما هم حتما بیان. رفت و امداتونم خواه ناخواه کنترل میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

دوستم توی ساختمون مادر شوهرش بودن ، یعنی دو طبقه اینا طبقه بالا بودن ، پسره که دعواش میشد قهر میکرد میرف پایین یک هفته ، خیلی حرص درآره واقعا ، مثه اینکه یه سری دختره ساک و وسایل پسره از همون بالا میندازه پایین میخوره به پا پسره میشکنه ، یک ماه کلا نیومد بالا بخاطر پاش 

همش داستانه همش 

تورو خدا اشتباه منو نکن اصلا با هاشون صمیمی نشو حدوحدودت رو مشخص کن حرمتارم نگه دار زیادم رفت و آمد نکن از اول چطوری رفتار کنی عادت میکنن .....

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
آره.بیشتر از این بابت میترسم ک ب رفت و آمدم دخالت کنن.چون دوربین دارن وصله ب تلویزیونشون تا یکی میخو ...

رفت و آمد تو بخودت مربوطه نه به اونا

از هیچی ام نترس

بزار حد و حدود خودشون رو بدونن

کرونای عزیزم!!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی.‌..از این پس همه چیز جهان تکراریست!!!! پس لطفا گورت را گم کن ....
2706