2737
2734
عنوان

آقایون بیان فقططط آقایون تاکید می کنم خانم نیاد :/

| مشاهده متن کامل بحث + 19786 بازدید | 605 پست
تایپکو بده بهش بگم شناسایی شدی    

اصلا دقت نکردم کاربریشو فقط حواسم جمعه برای جاری سابقم چیزی نگم اینجا 😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی بود

ی مرد مریض تاپیک میزن عکس اونجاشو میزاره خاک توسر عوضی

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
پس میشه عکستو بزاری ببینم😁😁😁آخه چند دفه دیدم برا بقیه گذاشته بودی دوس دارم قیافتو ببینم 

عزیزم اینکه پربازدید شده یه جای خلوت بگو حداقل شما هم همش تو پربازدیدا یادت میوفته 😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
ی مرد مریض تاپیک میزن عکس اونجاشو میزاره خاک توسر عوضی

واقعا ؟ کاربریش چی بود ؟ 

2706