عنوان

آقایون بیان فقططط آقایون تاکید می کنم خانم نیاد :/

| مشاهده متن کامل بحث + 19786 بازدید | 605 پست
برادر مشترک مبارک باشه خخخخخخخ

برادر مشترک چیه؟من داداشم و با کسی شریک نمیشم😠

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا ترو خدا داداش کجا خوبه هنو مونده بزرگ شم 

اینجا همه دخترا تو سن 17 سالگی 50بار عاشق میشن سنت برای ازدواج خوبه البته این نظر منه

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
چرا خو😐😅😂 باش

من تاپیک زدم خودمون دور هم بخندیم 😂 آقا من مخالف چت خانما و آقایونم اینجا 😐

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728

دختر تو چرا هر تاپیکی میزنی میره تو پربازدیدا🙄🙄

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
چقدر غیرتی😐😐 بزار از راه برسی بعد 😐😐😐

خواهر اینه دیگه نمیدونی که

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
میگم من خیلی تو نی نی سایت بهم خوش میگذره چون تنها جاییه که شما آقایون خیلی محترمانه برخورد میکنین و ...

حرف حق😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
اینجا همه دخترا تو سن 17 سالگی 50بار عاشق میشن سنت برای ازدواج خوبه البته این نظر منه

دستت درد نکنه نیومده منتظری شوهرم بدی خلاص شی از دستم ....خخخ شوخی بود ازدواج نکردنم دلیل داره جاش نیست بگم 

آنچه زمان درستش میکند خراش است ......زخم چیز دیگریست 
اون تاپیک منظورت از کاربر و ق ی ح 😂 کی بود؟

😆😆😆

واااااااااا چرا ؟؟؟

خب چت آقا و خانم مخالف قوانین سایته مگه نمیدونی ؟ الان نی نی یار ۵ میاد منم میترکونه😒

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ااااا اول داداش من بود 

کی گفته؟🤨

2706