2737
2739

نی نی سایت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میری دکتر خود دکتر برات نامه میزنه واسه پزشکی قانونی بعد میری پیش وکیل برات شکایت نامه تنظیم میکنه بعد میری شورای حل اختلاف اونجا نامه میزنن به شوهرت و بقیه قضایا

2738

سلام درصورت وجود خراش یا جایه ضربه فقط میتونید شکایت کنید یا اینکه شاهد داشته باشید در غیر این صورت شانسی ندارید.باید برین کلانتری  محلتون اونجا شکایتتون رو بگید بعد از انجام مراحل پزشک قانونی و... بقیه مراحل روال انجام میشه توی دادگاه 

اول همون لحظه زنگ بزنید ۱۱۰ که بیاد ببینه براتون شکایت بنویسه 

اگر تو اپارتمان هستید همساسه ها صداتونو شنیده باشن یا دیده باشن بشن به عنوان شاهد 

اگر نشد زنگ بزنید 

سریع برید کلانتری شکایت کنید که نامه بده 

بدون نامه نمیتونید برید پزشک قانونی 

پزشک قانونی که رفتین اگر ثایت شد بهتون نامه میده برای دادگاه 

دیه هم مینویسه 

2706