2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیفتم الان،،شبکار  ۳۲

من چیکار کنم با این زندگی؟ خسته شدم؟ بنظرت از شوهرم جدا میشم؟ یا باید همیشا این  بیشعوریاشو تحمل کنم؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2728
2738

عاقبت این روزای مضخرف زندگیم چی میشه...؟ 

و اینکه ایا یک نفری ب من فک میکنه؟😑

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
خودمم حس میکنم دختره عشقت تردید داره و از نظر مالی ترس داره تا ی وعده دیگه خبرهای خوبی میشنوی

عزیزم منو عشقم ب همدیگه میرسیم؟

اون حرفش جدی بود یا شوخی کرد؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706