1989

اولین خواستگارم غریبه یا آشناهه کی میاد؟...

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2014
2011

چقدر بیخود شده 

همش تاپیک حس ششمی

🌸دنیا هستم🌸به جایی رسیدم که دیگه خیلی چیزا واسم مهم نیست....جایی که یکی وقتی دلمو می‌شکنه...مثل آب خوردن میزارمش کنار....جایی که فقط با دیدن بی معرفتیا فقط میگم....(به درک)...... دیگه نه از اومدن کسی ذوق زده میشم.....نه از رفتن کسی ناراحت که بخوام نازشو بخرم که برگرده....بی احساس نبودم....یه کسایی اومدن تو زندگیم که یه سری باورهامو از بین بردن...همونایی که گفتن تو واسه این دنیا زیادی خوبی....آبی پشت سر کسی نمیریزم که برگرده.....هر کی رفت به سلامت.....🥀                                         

من میخرم عایا

چیزی ک مد نظرم برا خرید بگین 

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘

با اونی که اومده خاستگاریم ازدواج میکنم؟

امروز در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۱ مینویسم....ما به هم رسیدیم ،اردیبهشت ۱۴۰۰ عقد کردیم ۶ ماه بعدشم عروسی...همسرم خیلی خوبه ..خیلی مهربونه ...بهم احترام میزاره و من عاشقانه میپرستمش..میدونین جمله هرروزش چیه؟"تو مثل یه معجزه بودی برام"😍من الان ازدواج کردمو درحال حاضر دانشگاه رشته حقوق میخونم همین شهر خودمون...مجردی دوست داشتم برم یه شهر دیگه واسه دانشگاه اما چون شوهر کردم همینجا موندم...زندگی من سراسر عشق و آرامشه خانواده شوهرمم خیلی خوبن و منو دوست دارن باللخره عروس کوچیکشونم دیگه😁 من خیلی آرزوهامو به خاطرت کنار گذاشتم عشقم اما می ارزید به رسیدن به تو تا تورو دارم همه چی دارم فداتشم ☺