2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری‌اشنا‌شدین عزیزم؟راضی هستین؟

دوس داداشم بود اره😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
عزیزم خوشبخت باشین الهی

مرسی عزیزم😍😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
آره ینی ۱ درصدم فک نمیکردم شوهرم بشه  بهم گفتن یکی از همسایه ها اومده خواستگاری فکرم سمت همه ر ...

الان راضی هستین انشالله؟من مادربزرگم همیشه میگفت یه روزی یکی میاد واسه آدم ک آدم اصلا زبونش بند میشه 

آره....از اونی که فکر می کردم فرسنگها فاصله داشت...

حس خیلی بدیه؛احساس میکنی افتادی توی باتلاق.پاهات سست میشه حتی.انگار افتادی تو تله.خلاصه وحشتناکه.

جدا شدم.

رابطه لباس نیست که اگه ازش خوشت نیومد چندبار بپوشی بندازیش کنار؛پدرت در میاد...

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
آره....از اونی که فکر می کردم فرسنگها فاصله داشت... حس خیلی بدیه؛احساس میکنی افتادی توی باتلاق.پاها ...

ببخشید اگر مشکلی‌نیست میتونم بپرسم چطوری آشنا شدید؟اره دقیقا درست میگین.ادم با خودش میگه نکنه بدبخت بشم نکنه ردش کنم بعد خوشبخت نشم.واقعا رابطه و ازدواج مثل هندونه ی در بسته اس

ببخشید اگر مشکلی‌نیست میتونم بپرسم چطوری آشنا شدید؟اره دقیقا درست میگین.ادم با خودش میگه نکنه بدبخت ...

پا سنتی بود ازدواجمون. معرف ایشونو به ما معرفی کردن.

من بعد عقد فهمیدم وگرنه هیچ کدوم از این نکنه ها نبود تو ذهنم.موردای خیلی بهتر از اون برام میومد؛من گول ِ عناوین مذهبیشو خوردم و خب خیلی هم فریبم داد.

الان راضی هستین انشالله؟من مادربزرگم همیشه میگفت یه روزی یکی میاد واسه آدم ک آدم اصلا زبونش بند میشه ...

آره والا درست میگفته . خداروشکر راضیم درسته ازدواج سنتی بود و من ندیده بودمش ولی چون همسایه بودیم خانواده ها شناخت کامل از هم داشتن و من خیالم راحت بود

پا سنتی بود ازدواجمون. معرف ایشونو به ما معرفی کردن. من بعد عقد فهمیدم وگرنه هیچ کدوم از این نکنه ه ...

پس‌شما هم ضربه خوردین 😔۷ ماه پیش من از آدمی ک مثلا خدا و پیغمبر سرش میشد چنان خیانتی دیدم ک هنوز تا هنوز توی شکم ک چطوری شد . چرا اینطوری شد. ولی عزیزم چوب خدا صدا نداره این ادمم بسپار به خدا .خودش جوابشو میده

پس‌شما هم ضربه خوردین 😔۷ ماه پیش من از آدمی ک مثلا خدا و پیغمبر سرش میشد چنان خیانتی دیدم ک هنوز تا ...

بله....

واگذارش کردم به خدا؛ولی تقاص پس دادن اون دیگه به چه درد من میخوره....چیو برمیگردونه برام؟! لعنتِ خدا بهشون

2706