2726
عنوان

دارین چیکار میکنین یهویی🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 30755 بازدید | 361 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داشتم ناخنمو ترمیم میکردم همین الان تموم شد  

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2728

همه ی کارامو انجام دادم 

لباسارو مرتب کردم 

خونه رو جارو زدم 

سرامیکا و کاشی ها رو دستمال کشیدم 

الانم دارم ب دخترم غذا میدم

میگن علم بهتر از ثروته                                                      ولی کتابو مفتی نمیدن بخونی😒🖤

تازه رسیدم باشگاه بودم تمام بدنم دردمیکنه وخسته م وشام هم نداریم نمیدونم چی درست کنم

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔

من بیچاره از صبح دارم بیرون کار می کنم تازه اومدم شام نداریم خسته ام خونه داغونه البته موقع رفتن تمیز بود بچه ها ترکوندنش،اما تاپیکت بهم انگیزه دادهمینطور پر بازدید بمون برم برگردم،اون موقع بگم تمام کارامو انجام دادم

مرسیییییییییییییییییییییییییییییی😍😍😍😍

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2706